Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Megtudnak valaha bocsátani...

Megtudnak valaha bocsátani nekem a gyerekeim?

Figyelt kérdés

Nagyon rossz dolgot követtem el.


A feleségemmel megromlott a viszonyunk, több éve.

Állandóan kiabált minden apróságért, és nem igazán éreztem egy idő után hogy még szeretném.

Aztán megismerkedtem ez idő alatt egy nővel, aki meghallgatott és megértett. Összejöttünk.

Viszont a gyerekeim előtt annyira szégyelltem magam, hogy nem mertem hazamenni hozzájuk és eltitkoltam mindent. Kifogások és hazugságok jöttek.

A mostani páromnak van 3 gyermeke valamint most született nemrég egy saját.

A gyerekeim anyja nem engedi hogy a kiskorút lássam. A felnőtt lányom meg telefonszámot váltott hogy ne tudjam elérni.


Megfognak valaha bocsátani vajon? Vagy egy nagy lúzer szemétláda maradok egész életemben?


2019. jan. 19. 00:24
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
96%

Hát én nem csodálom hogy idáig jutottál.

Az egy dolog hogy elhagytad a feleségedet, egy bizonyos ponton jobb külön menni, mint szenvedni egy rossz kapcsolatban.

De hogy a gyerekeiddel hogy voltál képes ezt megtenni...

És az is sokat elárul, hogy nem vagy hajlandó addig gyerektartást fizetni amíg nem láthatod. Azt gondolod hogy azok után hogy te hagytad ott őket, még te vagy olyan helyzetben hogy feltételeket szabhatsz bármiben is? A másik amit nem értek, hogy miért gondolja azt rengeteg férfi hogy ha gyerektartást fizet, azzal a nő jár jól. A gyerek járna jól, de ha ezt nem tudod ésszel felfogni, akkor nyilván nem is érdekel hogy milyen körülmények között él a gyereked. Egy ideig te is nevelted, pontosan tisztában vagy vele hogy mennyibe kerül, hogy mennyi mindent meg kell venni. Szerinted ezek a kiadások hirtelen megszűntek, mióta te leléptél?


A helyedben a gyerekek anyjánál kezdeném. Leülnék vele normális, intelligens felnőtt módjára beszélni, bocsánatot kérnék amiatt, hogy nem úgy kezeltem ezt az egész helyzetet, mint egy férfi, és elkezdeném fizetni a gyerektartást. Visszamenőleg is. Ha ezek megvannak, akkor majd lehetnek elvárásaid, akkor majd a gyerekek anyja is el fogja hinni, hogy valóban érdekel, hogy mi van a gyerekeiddel. Előbb bizonyítanod kell. Addig lehet hőbörögni hogy ellened neveli őket, de most őszintén, te mit gondolnál ellenkező esetben? Tegyük fel hogy a feleséged lelécel, ott hagyja neked a gyerekeket, és sz.rik rájuk egy jó ideig, annyi sincs benne hogy leüljön velük, és elmagyarázza nekik hogy őket attól még ugyanúgy szereti, és továbbra is számíthatnak rá. Te is azt a következtetést vonnád le hogy ez egy gerinctelen féreg, aki csak saját magára gondol.

2019. jan. 19. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
8%

Nem fognak megbocsátani.


A lányod az anyád nevelése. Mindenért te vagy a hibás, ezt láthatólag sikerült beleverni, és ha így szocializálódott, ez így is marad. Sajnos ő is egy önző nő lesz, aki majd szintén tönkreteszi valakinek az életét, akit aztán mindenért hibáztat, hiszen ő, a Királynő, természetesen hibátlan és tökéletes.


A kiskorú, ahogyan nagy szeretettel megnevezted, talán mentes lesz ettől, de majd kiderül. Azonban nála is megvan az esély, hogy csak felnőttként érti meg, min mentél keresztül, ha ő is hasonló helyzetbe került.


Mennyire vagy hibás? Hát nézd, nem lehet mindenki mintaférfi. Átlagos csávó vagy, átlagos hibákkal és jellemmel. Nem vagy rossz ember. Valószínűleg gyenge sem. De amit rád rakott az élet, nem bírtad el. Hibás abban vagy, hogy jelentős részét te raktad magadra, mert az adott helyzetben jó ötletnek tűnt.


Ez van, papa, így jártál. Nem jól raktad össze az életed, szétesett. Üdv a klubban, mit iszol?

2019. jan. 19. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
92%
Már megint mindenért a nő a hibás mi? Meséld már el kérdező, mitől jutott olyan állapotba a nejed hogy folyton kiabált? Nyilán attól hogy szerető férj voltál aki nem hárított rá minden terhet ugye? "segítettél " neki- holott azt nem segítségnek hívják, hanem alap feladatnak...
2019. jan. 19. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
2%

13-as, mert ugye a "mindenért a nő a hibás" egyetlen alternatívája, hogy "semmiért sem a nő a hibás"? Egy párkapcsolatot ketten visznek, és az esetek többségében ketten is cseszik el. A jelen esetben is.


Ha anyjuk nem lett volna egy sárkány, akkor talán férjuram sem kacsingat más nőkre... anyjuknak lehetett volna ennyi esze így kezdésnek, hogy a férfiak így működnek.


Lefogadom, hogy ha egy nő írta volna, hogy otthagyta a férjét, mert állandóan ordibált, itt csöpögnél az együttérzéstől, hogy de jól tette.

2019. jan. 19. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
92%
Persze, a férfi MINDIG ártatlan, tudom, tudom. Ha egy nőt meg megerőszakolnak, akkor meg a rohad cafka biztos kihívóan öltözött, szegény pasinak nem volt más választása mint erőszakkal megdugni. Itt se volt más választása szegény apucinak mint félrekúrni, és leszarni a gyerekeit. A szemét, gonosz felesége miatt.
2019. jan. 19. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
95%

3 éves kisgyereknél lehet azzal dobálózni, hogy szegény apuka ellen neveli a szemét anyuka.

De egy 23 éves felnőtt nő el tudja dönteni egyedül, hogy meg akar-e bocsájtani az apjának, vagy sem. Ő pontosan tudja, hogy mi volt a veszekedések oka, milyen dolog vén fejjel gyereket csinálni szeretői viszonyba, aztán elhúzni úgy, hogy se gyerektartást nem fizet, se làtogatni nem hajlandó apuka.

Gondolom a kiskorú gyerek se 3 éves, ha 23 a nővére. Valószínűleg közelebb van a 18-hoz.

Ebben a korban senkit se lehet nevelni már. Ebbe az is beletartozik, hogy ha valaki jó apa volt 1x és 23 èvig, az ellen nem lehet fordítani őket.

Na itt meg az a helyzet, hogy a gyerekek látni se akarják. Úgyhogy kezdetnek őszintén be kéne látni, hogy az elmúlt évtizedekben se voltál bűntelen. Ha valakit összevernek, akkor az utolsó pofon a hiba, vagy az első? Nyilván az első. Te lelki sebeket okoztàl. Ne csak az utolsóért kérj bocsánatot, még ha az is legmélyebb.

De szerintem nyugodj bele, hogy nem akarnak làtni soha többé, és ennek jó oka van.

A gyerektartást meg majd leülöd. Biztos értékelni fogja az új nőd, hogy börtönviselt a gyerek apja, és bebizonyította, hogy xar apának.

2019. jan. 19. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim válasza:
56%

Ne várj egy percig sem! Senkire! Tedd meg a magad oldalán feltételek nélkül, amit kell!

Menj menj menj kopogtass csöngess írj hívd várd meg, minden egyes nap újra meg újra, ne állj le. A kitartás lesz a bizonyíték arra, hogy komolyan gondolod és fontosak neked. Kisebb gyermeked és a nagyobb is. Mindkettőnél vesd be magad.

Azonnal kezdd el küldeni a gyerektartást! És küldd el a visszamenőleg elmaradt összeget is egy összegben, úgy, hogy legyen róla bizonyítékod!

Írj levelet, ha nem állnak veled szóba, amiben megírod, sajnálod, hibáztál, ki ellen mit, nagyot vétkeztél a gyerekek ellen, elismered, felvállalod, bocsánatot kérsz, a legnagyobb alázattal, véletlenül sem vádaskodsz. Küldj levelet, amíg... Egy napon valaki csak elolvassa...

Harcolj! Kitartóan. Ha a feleséged elzárkózik, az ne tántorítson el. Ha igazán szereted a gyerekeidet, akkor ne ismerj akadályt, csak tedd a dolgodat.

Aztán egy napon majd... Ha sikerrel jársz, akkor -:-) , ha mégsem, akkor meg elmondhatod majd, hogy nem rajtad múlt, s nem a te döntésed volt, nem te dobtad el őket, ők tagadtak meg téged a te igyekezeted ellenére.

Ha feltétel nélkül, kitartóan harcolsz és bizonyíthatóan jóvá akarod tenni, tegyenek, mondjanak ők bármit, akkor egy napon annak meglesz a jutalma...

De csak annak.

2019. jan. 19. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
87%

Mindket fel hibas igaz nem ismerjuk a hattersztorit. Egy kqpcsolat azert kapcsolat mert ket ember kell mindenhez. Az is lehet hogy a no stresszes lett az anyasag vagy isten tudja mi miatt es a pasi ezert dobbantott mert csak orditott vele, az is lehet hogy a pasi csalta az asszonyt es a no gyanut dogott es ezert ordibalt. Nem tudhatjuk nem voltunk ott es a kerdezo sem mondta. Egyebkent nem az a lenyeg hogy a no vagy a ferfi tehet a kapcsolat szethullasarol mert mar szethull megtortent es kesz, nem mentettek meg es ennyi. Az viszont rohadt gerinctelen dolog hogy apuci a gyermekei hata mogott felcsinalt egy nocsket, a sajatjanak meg nem kuld penzt, nem akar fizetni gyerektartast.

Kerdezo mi az hogy nem akarod fizetni a gyerektartast? Terj mar eszhez te ember!! Az asszony egyedul neveli a gyermeketeket akik raadasul a tieid is es neki kell vezetni a haztartast, megkeresni a penzt,es gondoskodni a gyerekekrol. Az a minimum ha mar lepattantal akkor valamennyi osszeggel tamogasd a gyermeked ha annyira az apja akarsz lenni. Nem hinnem hogy a feleseged sminkekre meg rucikra koltene azt a penzt hanem a gyerekre es a haztartasra.

2019. jan. 19. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
95%

Heh, tiszta apám vagy...

Ő is elhagyott minket, soha felénk sem nézett, direkt feketén dolgozott, hogy azt a szaros havi 9000!!!! forintot ne kelljen fizetni! Ennek ellenére nem voltunk ellene nevelve. A házát 5km választotta el a miénktől, de soha nem jött :(

2019. jan. 19. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
86%
Hatalmas hibát vétettél a gyerekeiddel szemben. Apám 10 évesen hagyott el minket, sose keresett, nem fizetett, aztán 17 évesen jutottam eszébe hirtelen, amikor már majdnem felnőtt voltam. És nem, azóta se tudtam megbocsátani neki, mert tudom, hogy csak érdekből keresett. Mindig azt az érzést keltette bennem ez a dolog, hogy azért ment el, mert velem van a baj, hogy nem vagyok szerethető. És ez a törés örökre megmarad, még ma is küszködök ezzel, mert egyszerűen belém égett. Ugye tudod, hogy a gyerekeidben is le fog játszódni ez? (Vagy már meg is történt, lásd a nagylányt.) Miattad szörnyű nagy terhet viselnek, ami kihat az egész életükre és amit nem lehet elfelejteni soha, hiába próbálkozik az ember.
2019. jan. 19. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!