Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Megtudnak valaha bocsátani...

Megtudnak valaha bocsátani nekem a gyerekeim?

Figyelt kérdés

Nagyon rossz dolgot követtem el.


A feleségemmel megromlott a viszonyunk, több éve.

Állandóan kiabált minden apróságért, és nem igazán éreztem egy idő után hogy még szeretném.

Aztán megismerkedtem ez idő alatt egy nővel, aki meghallgatott és megértett. Összejöttünk.

Viszont a gyerekeim előtt annyira szégyelltem magam, hogy nem mertem hazamenni hozzájuk és eltitkoltam mindent. Kifogások és hazugságok jöttek.

A mostani páromnak van 3 gyermeke valamint most született nemrég egy saját.

A gyerekeim anyja nem engedi hogy a kiskorút lássam. A felnőtt lányom meg telefonszámot váltott hogy ne tudjam elérni.


Megfognak valaha bocsátani vajon? Vagy egy nagy lúzer szemétláda maradok egész életemben?


2019. jan. 19. 00:24
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
95%
se szó se beszéd elköltöztél családodtol 1 éve el viszont nem váltál hivatalosan ? pénzt nem fizetsz ,de új gyereket tudtál másik nőnek csinálni .és másik nő tud a feleségedről ? tudja hogy házas vagy még ?
2019. jan. 19. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:

Kedves 12-es. Nem kiskorában mentem el, hanem 2 éve.

A másik meg hogy én egy szóval sem szidtam a feleségem hogy ellenem nevelte őket.

2019. jan. 19. 08:23
 23/32 anonim ***** válasza:
91%

Nem a megromlott kapcsolat a baj, valószínűleg nem egyedül te rontottad el, de nem is egyedül a feleséged. Abba mindketten benne voltatok. Még csak nem is a megcsalás a szarvas hiba, mert van úgy, hogy az ember elkövet ilyet. Ha tényleg nem működött a házasság, el kellett volna válni, nem pedig elszökni.

Az a nagyon nagy baj, hogy nem mondtad el, hogy benned mi zajlott. Elsunnyogtál, ahelyett, hogy eléjük álltál volna. A gyerekeid nem tudnak addig túllépni, amíg őszintén nem ülsz le velük megbeszélni. Ez most már nehézségekbe ütközik, mert most már ők nem akarnak beszélni veled.

Ők csak azt érzékelik, hogy elhagytad őket szó nélkül, pénzt nem látnak tőled, az anyjuk egyedül küszködik, hogy a kiskorú gyerekét eltartsa. Te pedig az új párod gyerekeit tartod el helyettük és lett új családod-helyettük.

Ahogy előttem írta valaki. Kopogj, küldd el a pénzt, amivel tartozol. Elsősorban a volt feleségeddel beszélj, hiszen ő neveli a gyerekedet. Kérj bocsánatot, írj, kopogj, telefonálj. Most. Ahogy múlik az idő, ez egyre nehezebb lesz. És eljön a pont, ahonnan már nem lehet visszafordulni. Reméld, hogy ez még nem az a pont.

Tedd félre a sérelmeidet, mert jelenleg nem te vagy a "sértett fél". Alázkodj meg, mert ez másképp nem fog menni.

2019. jan. 19. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
94%

Ha magamból indulok ki, akkor igen, meg tudnak bocsátani. Engem is elhagyott az apám egy másik nőért, kb 30 éve nem láttam. Sokáig nehéz volt, nem értettem, hogy miért nem kellettem, ráadásul nekem anyám se volt egy matyóhímzés :(

Én is kerestem magamban a hibát, nehéz volt megélnem, hogy egy teljesen gyökértelen állapotban élek, igazán nem tartozom senkihez és nem kellek senkinek.

de aztán meg tudtam bocsátani az apámnak, elengedtem. Elfogadtam, hogy ő ilyen-valószínűleg így szocializálódott- semmilyen ráhatásom nincs, hogy ő hogyan viselkedik. Kapcsolatot nem keresnék már vele, megbékéltem a helyzettel és önmagammal.


Szóval ha meg is bocsátanak, az még nem jelenti azt, hogy szóba is állnak veled. Másrészt nem értem miért teszed a láthatástól függővé a gyerektartást? Ha nem látod, akkor nincs is? Vagy hogy? Attól még annak a gyereknek ruha kell, meg étel, meg egyebek... Fura egy fazon lehetsz

2019. jan. 19. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
89%
Azért 2 év se kevés idő...
2019. jan. 19. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
82%

En nem fogadnam el, hogy a sok kiabalasom miatt csaljanak meg...

Egyszeruen ez nem indok... Ott mar a mas is lehet... De oszinten nem csodalkozok.. Az emberek jo dolgukba, meg a nagy valasztek miatt azt se tudjak melyik no utan forduljanak..

En egy emberrel elem le az eletem, es ha erzem nem olyan mint kellene teszek erte, hogy valtozzon.. Ergo, ha a feleseged ismerned, tidtal volna hozza kozeledni ugy, hogy magaba nezzen es ne hisztizzen annyit. Regen egy emberrel elte le az eletet a jo oreg meg a dedi mama is..

Es meg a hattyuk is... Csak az ember ilyen nyughatatlan... Semmi nem jo neki, es mindig az ujat keresi..

Es ezzel a feleseget se vedem, neki is magaba kellett volna neznie. De azert tiltja a gyerekeket, mert megbantottad, melysegesen.. Es igy fejezi ki a sertettseget. Tenyleg csak alta, ha vele megoldod a problemat, akkor juthatsz elorebb.

2019. jan. 19. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
0%

Aki nem élt még üvöltöző, idegbeteg házisárkánnyal évekig, annak fingja nincs arról, milyen pokollá tudnak válni a hétköznapok egy férfi számára ebben a helyzetben. Úgyhogy én megértem a kérdezőt a lépése miatt. Persze, biztos lehetett volna másképp is, de néha már csak a menekülés marad..

A gyerekekkel meg kell értetni, hogy mi történt és miért történt. Előbb-utóbb ők is meg fogják érteni.

2019. jan. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
93%

28-as, nem azon van a hangsúly hogy elhagyta a feleségét, az teljesen rendben van, ami nem megy azt nem szabad erőltetni.

Az a gond, hogy a gyerekeit is elhagyta.

2019. jan. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
95%
Szóval megcsaltad a feleséged és összejöttél egy másik nővel, nem volt annyi gerinced, hogy leülj a gyerekeiddel és elmondd nekik az igazat, felcsináltad a másik nőt, miközben a feleségedtől el se váltál és még a gyerektartást se vagy hajlandó fizetni, mert a feleséged nem engedi látni a kiskorú gyerekedet? Nem csodálom, hogy a felnőtt lányod látni sem akar. Játszod itt a mártírt, hogy mennyire szégyelled magad, de egy igazi bunkó vagy! Ha befejeznéd ezt a színjátékot is végre mindenkivel (gyerekekkel, feleséggel) tisztáznál mindent, akkor talán még lenne rá esély, hogy a gyerekeid szóba álljanak veled. Talán kezdhetnéd sűrű bocsánatkérésekkel, meg azzal, hogy kifizeted a gyerektartást...
2019. jan. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
93%

A legjobb, amit tehetnél az az lenne, hogy mostantól fogva békén hagyod őket. A feleségeddel megromlott a kapcsolatod, ezt megértem, hogy nem akartál vele együtt élni, de te nem csak az asszonyt dobtad, hanem a gyerekeidet is.

Ráadásul el sem válsz, csak azért, hogy ne kelljen fizetni a gyerekek után :D Inkább házas maradsz, és úgy éled világodat a gyerekgyáros nővel, hogy nehogy bevasalják rajtad azt a sz.ros pár ezer forintot havonta. Felőled akár éhen is dögölhetne a gyereked.

2019. jan. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!