Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Fiatalon házasodók, hogy...

Fiatalon házasodók, hogy jelentettétek be otthon az eljegyzést? Otthon hogy fogadták a szülők?

Figyelt kérdés

A párommal nem vagyunk együtt évek óta, engem is teljesen meglepetésként ért a lánykérés, de már alig várom, hogy a felesége legyek.


Viszont tény és való, hogy a szüleim nem ismerik annyira, kb 5-ször találkoztak eddig. Nem azért, mert szégyellném, csak Mi Budapesten élünk, a szüleim pedig vidéken.


2019. jan. 20. 17:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
47%
Anyukaja es testverei, illetve az enyemek is ott voltak. Orultek neki nagyon, lelkesek voltak, es pont szulinapom volt :)
2019. jan. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szülői fogadtatás szempontjából nem mindegy a korotok sem. Egy 18 éves kori házasodásnál pl jóval több aggályom lenne, mintha 22-23 éves lennél.
2019. jan. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
87%
Hany evesek vagYtok? Nalunk 21 evesen eljegyzes, 22 evesen hazassag volt,3 evvel ezelott. Orultek neki amugy.
2019. jan. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Én idén tavasszal leszek 21, a vőlegényem 32 éves.
2019. jan. 20. 18:12
 5/16 A kérdező kommentje:
Nem vagyok terhes, 6-7 évig nem is leszek az még biztosan. :)
2019. jan. 20. 18:19
 6/16 anonim ***** válasza:
78%
Mert a vőlegényed biztos csak 40 évesen akar gyereket. Nagyon süthet valahová ha nem is vagytok olyan rég együtt. Lehet pont azért mert gyereket akar minél hamarabb
2019. jan. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Ne haragudj, de ott voltál velünk, amikor a gyerekvállalásról, és a továbbiakról beszéltünk? Szerintem én kicsit jobban tisztában vagyok azzal, hogy MI mikor szeretnénk gyereket.
2019. jan. 20. 18:53
 8/16 anonim ***** válasza:
38%
Mi, szülők éppen külföldön voltunk. A lányunk elküldött egy képet a gyűrűs kezéről, a fiú keze is rajta volt a képen, kommentár nélkül. Mikor hazajöttünk, náluk ebédeltünk és tisztáztuk, hogy mit is jelent a kép. Nagyon örültünk.
2019. jan. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
50%
Nálunk nem kellett bejelenteni,mert a párom a hagyományok szerint elkérte a kezemet a családtól.Így amikor Én a legnagyobb örömök közepette meséltem a lánykérés eseményét FaceTimeon a családnak,ők már bőven tudták.
2019. jan. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
51%

Meg fogod banni h ilyen nag korkulonbseges faszihoz mesz..

most nem hiszed el, de majd egy 5-6 ev mulva meglatod. Sajnos tobb ismerosom is igy valasztott part, es nem lett jo vege egyiknek sem.

2019. jan. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!