Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek ha anyám nem enged...

Mit tegyek ha anyám nem enged el sehova?

Figyelt kérdés
Mielőtt valaki félre értené, ez nem az a kérdés hogy: jaj már 12 éves vagyok, anyukám miért nem enged el egyedül Afrikában. Az a helyzet itthon, hogy anyukám még a 0,5km-re odébb lévő haveromhoz sem enged el, de ebben az a legrosszabb, hogy az 1 évvel idősebb tesómat már évek óta elengedi a barátnőivel a városba. És otthon halálosan unatkozom, ezért telefonozok gyakran, és a fejemhez vágja, hogy miért nem csinálok valami mást. És ezt hiába magyarázom neki, semmi, nem érti meg. Ötletek mit tegyek?
2019. jan. 20. 20:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Rosszul csinalod. Igy kell:


- kislanyom, mar megint telefonzol miert nem csinálsz valami mast?

- igazad van anya, lemegyek XY baratnomekhez

2019. jan. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
40%

A túlféltő szülő. Na, meg vagy áldva, szegénykém.


Javaslom, menj el a nővéreddel. Egy idő után látni fogja, hogy nem esznek meg a krokodilok, és természetes lesz, hogy nem vagy otthon. Akkor meg már oda mész, ahová akarsz. Korlátozottan persze, de hát nem is akarsz te Afrikáig menni.

2019. jan. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg h a falat nézd v mondjon programot amit egyedül bezárva élvezettel lehet végezni? :( És ezek sajnos a 20 évest igy zárják le..
2019. jan. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Karena26 ***** válasza:
15%

Miért, hová szeretnél menni 12 évesen egyedül? ;)


Sztem anyukádnak a 0,5 km-rel odébb lakó barátoddal van a baja, nem a távolsággal?

De miért nem teszed fel ezt a kérdést az anyukádnak, ahelyett, hogy vadidegen embereket túráztatsz, önigazolást remélve?


Főleg, mivel anyukád az anyukád, ő tudja megmondani, hogy mit miért csinál, s ő ismer téged, és a nővéredet is a világon legjobban, ezért érdemes lenne vele megbeszélni ezt.

Egyébként le merem fogadni, hogy jó oka van erre: bizonyára a nővéredtől eltérő személyiséggel, érettséggel, talpraesettséggel, megbízhatósági szinttel, stb. rendelkezel, ezért kezel titeket máshogy édesanyátok.


Szóval... Menj, és kérdezd meg TŐLE! :)

2019. jan. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hello, köszi a válaszokat. Nem nem 12 vagyok hanem 15 és fiú, nem hinném hogy az osztálytársaimmal lenne gondja. Amúgy azért nem neki teszem fel, mert felesleges lenne még egyszer, de ez bonyolult, legyen elég annyi, hogy nincs értelme.
2019. jan. 20. 21:46
 6/7 anonim ***** válasza:
69%
Istenem,tizenévesen egyedül vonatoztam nagyszülőkhöz 200 km etereket ma meg buszra vonatra nem engednek szülők 18 20 éveseket se. Életképtelem másoktol függő mindent másoktol váro,önnálóan semmit se tudo generáciot nyomnak ki ezek.
2019. jan. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Engem 15 évesen szigorúan 7 vagy 8ig engedtek el olyan delutan 3-4-től. Most vagyok 17 és minden hétvégén szinte hajnali 2-3 között vagy reggel megyek haza. Megfog változni.
2019. jan. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!