Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy lehet így az apja a...

Hogy lehet így az apja a lányomnak?

Figyelt kérdés

17éves vagyok van egy 3honapos lányom az apja 19 éves.

Nevelöszülönél lakom a lányom mall mivel minket 2017_04_22dikén elszakította anyukától a kislányom apukájával tartom a kapcsolatot az anyukának is na de mindegy az lenne a kérdésem a lányom az én nevemen van szeretnénk az apjával hogy az ő nevin legyen DE az önkormányzat kéri a kis lány és az én adataimat sőtt még mekem is ott kell lenni aláírni igen ám de engem a gyám nem enged el csak szombat vasárnap valaki tudja ienkor mitt lehet csinálni fénymásolat van az adatainkrol azt ide adják de azt is el fogadják??

😪😪😫😫😫😫😫😫



2019. jan. 20. 21:50
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
99%
Ha ebből valaki kihámoz valamit...
2019. jan. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Akkor a gyam menjen veled hetkoznap alairni a papirokat! Bar, ha mar nincs sok 18ig, ki is varhatnatok es akkor mehetsz magad.
2019. jan. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 Moncsicsi9876 ***** válasza:
98%
Bocsi,de elege kesze kusza az irasod. Nem nagyon értem."elszakította anyukától","a kislányom apukajaval tartom a kapcsolatot az anyukának is".Ezt a két részt emeltem ki az írásodbol,mert nem tudom hova rakni és értelmezni.Igy meg elég nehéz,neked bármilyen hasznos tanácsot adni.
2019. jan. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
95%
Kérdezz rá telefonon, hogy elfogadják a fénymásolatot az önkormányzatnál? Ha igen, akkor küldd el borítékban levélben a másolatokat.
2019. jan. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
21%
Kérdező neked ezeket a kérdéseket ott kell feltenned ahol értelmes választ is fogsz kapni nem itt ahol senki sem illetékes az ügyben.
2019. jan. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
20%
A 22,39-es válaszolóval egyet értek. Valószínűleg a kérdező nem tehet arról, hogy milyen közegben nevelkedett. Magát minősíti aki gúnyolódik rajta, és próbálja megszégyeníteni.
2019. jan. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
92%
Utolsó ***
2019. jan. 20. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
93%
"sőtt még mekem is ott kell lenni aláírni " Ez miért nem érthető, kedves 17 éves? Egyébként ha gyámság alatt állsz, nélküle nem intézhetsz semmit.
2019. jan. 20. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
92%

Kellett ez így estére még. :DDD


Szóval, szerintem:

-A Kérdezőnek van egy gyereke, az 3 hónapos, az apa 19 éves.

-2017.04.22-én a kérdezőt, és a testvéreit (a "minket" szóból következtetve) kivették az otthoni környezetből, és most nevelőszülőknél vannak

-A gyerek apjával, meg a lány a saját anyjával is tartja a kapcsolatot

-A gyerek nincs az apja nevén, ezért most a kérdező fél, hogy "nem lesz apja" a kölyöknek.

2019. jan. 20. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
86%

Mit nem ertettetek? A kerdezo meg kiskoru. De őt elszakitotta a sajat edesanyjatol (anyukatol), igy neveloszuoknel van a kislanyaval (3 honapos babajaval) egyutt. Apuka nyilvan nem ugyanott van, vele tartja a kapcsolatot.

A gyamja, azaz a neveloszulei ot nem engedik el otthonrol csak hetvegen, ezert nem tud elmenni az apukaval az onkormanyzathoz ugyet intezni. Oda ugyanis o ugy tudja neki is szemelyesen meg kell jelennie es alairnia a hivatalos papirokat.


Lenyege a kerdesnek: Ha apuka a nevere akarja venni a kislanyat (azaz vallalni akarja az apasagot), akkor azt hogyan kell/lehet intezni abban az esetben, ha a gyermek edesanyja még kisoru es raadasul kizarolag hetvegente engedik el barhova a neveloszulei(gyamjai)? Azt nem tudjuk, hogy tegnap vagy 11 honappal ezelott volt a 17. szulinapja, igy azt se mennyi idot kell varnia.


Kedves kerdezo a legjobb az lenne, ha megkerned az apukát, hogy o deritsen ki pontosan mindent. Ha neked el kell menni szemelyesen, akkor a gyamodat neked kell meggyozni arrol, hogy teged elengedjen oda vagy elkiserjen es egyutt elmentek. Ha nem fog elengedni vagy elkiserni, akkor sajnos ki kell varnod a 18. szulinapod, hogy elmehess nelkule is.

2019. jan. 20. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!