Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Volt köztetek, aki nem az...

Volt köztetek, aki nem az édesapjával táncolt az esküvőjén? Nekem mit kellene tennem?

Figyelt kérdés
A kapcsolatom apámmal nagyon nem mondható jónak. Nagyon ritkán beszélünk, találkozni még annál is ritkábban, kislány koromban általában le se sz*rta a fejem, inkább az aktuális nővel volt elfoglalva. Most akkor keres meg, ha pénz kéne neki... Úgy gondoltam, hogy az esküvőre meg lesz hívva, viszont az apa-lánya tánccal nem igazán tudom, hogy mit kezdjek. Nem szeretnék vele táncolni, nem érzem úgy, hogy a kapcsolatunk fejében illene, és kellene. Persze az ő fejében ő egy tök jó, és normális apa, ezért elmagyarázni is nehézkes lenne neki, hogy miért is van ez. Van olyan férfi az életemben, aki ezidő alatt apám helyett apám volt, vele igazán szívből szívesen táncolnék, de úgy érzem az meg jelen esetben nem lenne helyén való. Túlreagálom, túlgondolom a dolgot? Mit tennétek a helyemben? Ne legyen tánc egyáltalán egyikükkel sem? Az is egy lehetőség, de én már nem tudom mit kéne csinálni. Köszönöm előre is a válaszokat!
2019. jan. 21. 17:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
67%
Apa-lánya tánc? Nem Amerikában vagyunk. Itthon nincs ilyen.
2019. jan. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
86%

Én meg se hivnám,nekem nem voltak ott a szüleim az esküvőmön ,jó okkal,Férjem Apukájával táncoltam,és a legjobb barátom vitt az oltárhoz. Ő leszart,szard le te is.

40N

2019. jan. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
77%
Azért, mert ez nem Amerika, attól még az apa táncolhat a lányával.
2019. jan. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Táncolj mindkettejükkel. A vőféllyel/ceremóniamesterrel meg lehet beszélni, hogy koordinálja, hogy értsék a vendégek, hogy ez ilyen különleges tánc lesz - válassz hosszú számot vagy valami mashupot, és a szám felénél lekér apudtól a nevelőapád.
2019. jan. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
57%

Érdekes, Magyarországon élek, mégis szokás a legtöbb családban az apa-lánya tánc. Sőt, szerintem ALAP, hogy egy édesapa megtáncoltatja a lányát az esküvőjén.

Ilyen esetben persze nem... valóban kínos lenne mindenkinek.

2019. jan. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
12%
Nem kötelező az apa-lánya tánc, nekünk sem volt deklaráltan ilyen, pedig jó a viszonyom az édesapámmal. Táncoltam vele, de az úgy nézett ki, hogy megvolt az indító tánc a férjemmel, a következő táncnál pedig a család táncoltatott, köztük ő is. Ha van olyan közelebbi férfi rokonod (esetleg az após), akivel szívesen táncolnál, akkor azt is megbeszélheted vele, hogy a férjed rögtön neki passzol le.
2019. jan. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
35%
5: nálunk is, pedig erdélyi a család és kőbe vésett 1000 éves szokásaink vannak. Úgy látszik, valaki nagyon mérges Amerikára és mindent tilt a "magyar" lányának, amit egy amerikai tesz...
2019. jan. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
33%
Én nem tudtam, hogy szokás valami apa lánya tánc.
2019. jan. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
70%
Igenis szokott lenni apa-lánya tánc,nálunk is volt tavaly.Nálunk volt egy betanult tánc,amit a párommal együtt adtunk elő,és utána kért fel Apukám,ezzel indítottuk az egész mulatságot.Én a helyedben úgy csinálnám,hogy betanulnánk egy nyitó táncot,és a táncotok végén az apa helyett apa személy kérne fel,utána úgyis a násznép is megindul,akkor pedig Ő is feltud kérni.
2019. jan. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
32%

Ezaz! Pontozzunk le azért másokat, mert mások a szokásaik :)

Boldog házasságot mindenkinek!

2019. jan. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!