Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 25 évesen teljesen kétszínűek...

25 évesen teljesen kétszínűek velem anyámék és a hátam mögött sugdolóznak?

Figyelt kérdés

Úgy kezelnek, mint egy kisgyereket. Semmit nem mondanak meg, hanem átvernek.


Ja és mindennek úgy kell lennie, mint ők akarják, mert "megverlek, meg agyonverlek".


2019. jan. 23. 07:09
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
De betegen ugye nem kell bejárnod a suliba?
2019. jan. 23. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%
7 éve felnőtt vagy. Csakis a te hibád. Életképtelen vagy. Nem tudlak sajnálni.
2019. jan. 23. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%

Ha 25éves korodig nem tanultak meg egyenrangú embertársukként kezelni téged, hidd el, ezután sem sikerül nekik. Márpedig ahol az a hozzáállás, hogy "megverlek, meg agyonverlek", akkor erősen sanszos, hogy IQ és akarat sincsen erre. Őket már nem fogod megreformálni.


Valahogy függetlenedj tőlük, hogy akkor és addig kelljen csak ilyen hétköznapokat elviselni, amikor és amíg te azt még elviselhetőnek érzed.

25 évesen miért nem tudsz leválni róluk, függetlenedni?

Anyagiak, vagy az egészség hiánya?

Vagy az erre való igény, késztetés hiányzik ?

2019. jan. 23. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%
Tudom, tudom. Az egyetemre is kényszerítettek, sőt még azt is elvárják hogy tanulj! Borzalom!
2019. jan. 23. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
86%

Na milyen hamar 25 lettél, 22-ből!

Boldog születésnapot! Boldog születésnapot! Boldog születésnapot!

2019. jan. 23. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
71%
Megnyugtatlak máshol is előfordulnak ilyenek. Függetlenedned kell, akkor ha szép lassan is, de meg fog változni ez a dolog. Feleségemet ugyanígy gyerekként kezelték 25-26 éves koráig, még akkor is, amikor összeköltöztünk. Nem fogták fel, hogy felnőtt, leragadtak a múltban, pedig nem jártunk gyakran haza és nem szorultunk a segítségükre. Sőt, még mi segítettünk a ház körül néha. Miután feleségül vettem, már ők is kezdték felfogni, hogy a lányuk bizony felnőtt.
2019. jan. 23. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
82%
Ha az anyagiak es az egeszseged engedi akkor sajat magad faxsaga miatt tartasz ott ahol. Eletkeptelen vagy es ugy lezarva. Mocskossag amit anyadek tesznek de te sem teszel ellene akkor mit varsz? Akarmit mondunk attol anyadek ugyan olyanok maradnak es neked se nyilik ki a szemed.
2019. jan. 23. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
78%

Bár nem teljesen egy a sztorink, de hasonló. Én 26 vagyok, már külön élek anyukámtól jó pár éve a férjemmel. A probléma nem is anyukámmal van, hanem a család többi tagjával,- a kereszt szüleimmel. Ha látogatóba vagyunk egyből kérdezik, miért ez van miért az van, miért úgy élünk ahogy. De a hátunk mögött is minket beszélnek ki folyamatosan. Nem látogatjuk őket, nem tartjuk velük a kapcsolatot, pár havonta ha összefutunk véletlen váltunk pár szót és ennyi bőven elég belőlük.

Talán neked is az lenne a megoldás, ha elköltöznél. Teljesen megtudja változtatni az embereket, ha nem egy házba élnek, és megszűnne a "megverlek, meg agyonverlek" zsarnokoskodás is!

2019. jan. 23. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
52%

18 éves szinten írod a sztorit.

Ha ennyire szar, miért nem költözöl el? Sulizol még?

2019. jan. 23. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
85%
És mit sugdolóznak? Vén ló már és nem képes egy társat szerezni és végre elköltözni? Mert ha ezt, akkor igazuk van! Minden ember gyerek, amíg el nem költözik otthonról!
2019. jan. 24. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!