Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Honnan tudhatom, ha a lányomat...

Honnan tudhatom, ha a lányomat érdeklik már a fiúk?

Figyelt kérdés
16 éves, tudtommal sose volt barátja, de egyre többet jár el itthonról, nem tudom kikkel megy és kezdem félteni. A fiúkról sose beszél velem, de nem szeretném ha ebből kihagyna, vagy marhaságot csinálna.
2019. jan. 24. 14:02
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
46%
Miért nem tudod, hogy kikkel és hova megy? Vagy kitől kér engedélyt? 16 éves, már legalább 4 éve érdeklik a fiúk. Kivéve ha leszbikus és a lanyok jönnek be neki.
2019. jan. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem ülj le vele beszélni. Nekem ebből az jön le hogy kb semmit sem beszéltek meg egymással.

Mi az hogy nem tudod kikkel járkál el?

2019. jan. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
44%

A fiúkról és egyéb női dolgokról már régóta kéne beszélgetnetek, az életkorának megfelelően.


Nem tudod, kikkel megy el??? Ez azért elég fura. Mondjuk így nem is kéne elengedni. És nem azért, mert begyöpösödött öreg vagy. Én is mehettem szórakozni, de a szüleim ismerték a barátaimat, osztálytársaimat, akikkel eljártam.


A beszélgetésben nem kell erőltetni, hogy elmeséljen neked mindent, mint egy barátnőnek. Neked annyit kell tenned, hogy felhívod a figyelmét olyan veszélyekre, amire ő még nem gondol, és elmondod neki, hogy bármikor fordulhat hozzád, bármit elmondhat neked. Ha valami gond van, akkor is megoldjátok.

2019. jan. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
74%

Mondjuk beszélgessetek. Legtöbbször beválik.

Nem tudod, kikkel tölti az idejét? Ez nekem bizarr... nálunk nem volt katonatiszt az anyukám, igazából elmehettem volna otthonról úgy, hogy nem kötök mindent az orrára, sose vallatott, de valahogy annyira alap dolognak gondoltam mindig, hogy elmesélem neki, hogy kikkel mit fogunk csinálni, illetve utána hogy milyen volt... Pedig egyébként annyira nem volt soha ilyen hűűű de nagyon-nagyon mély és mindent kibeszélős kapcsolatunk, de mint írtam is, ez azért alap dolog...

Próbáltál egyáltalán vele beszélgetni ilyesmikről (nem vallatva, hanem lazán) és lepattintott, vagy nem is próbáltad?

2019. jan. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
50%
Azt hittem 12-13 évesről van szó. Tudtoddal? Ha valamiről nem tudsz, az nincs.......? Márpedig úgy tűnik nagyon nem vagy beavatva semmibe....
2019. jan. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
84%

Nálam a helyi boltos néni többet tudott mint jó anyám,ő lett a pótanyám,minden bajommal másokhoz fordultam,legtöbbször hozzá,sajnos semmi viszony nem volt a szüleimmel. 18 évesen anyu fel akart világosítani h itt az ideje lassan,mondtam h már elkésett,két éve van párom és már megtörtént a dolog többször is,,és h védekezünk ahogy kell,akkor persze elhordott minden k nak.. Nincs kapcsolatom velük már szerencsére. Azon gondolkodj el h 16 éves maholnap felnőtt lányodról semmit nem tudsz, és ez se ma kezdődőt szerintem..

:(

36N

2019. jan. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
90%

Én mondjuk fiú vagyok. Nem szoktam itthon lány témákról csevegni, míg nincs valami komolyabb kapcsolat. De nem sértődök meg, ha szüleim rá kérdeznek, hogy na mi a helyzet?? Van-e barátnőm?? Esetleg alakulóban valami?? Tök normálisan és nyiltan el tudunk beszélgetni. Nem szokták gyakran kérdezni és nem is bánom, hogy rá kérdeznek. Csak én tényleg nem is szoktam ilyenekről magamtól beszélni, mert nincs említésre méltó kapcsolatom, hogy beszélgetek pár lánnyal az meg nem újdonság.

Nyugodtan ülj le és beszélgess vele kicsit :)

2019. jan. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
31%

De mi az már komolyan, hogy valaki szexuális meg érzelmi dolgait megbeszéli a szüleivel, komolyan megbotránkoztat!

Szüleim SOHA nem kérdezték meg, nem is akartam, nem is értem azokat, akik erre vágynak. Ennyire nincs szemérem bennetek, hihetetlen!


Édesistenem.......


21/F

2019. jan. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
22%

"De mi az már komolyan, hogy valaki szexuális meg érzelmi dolgait megbeszéli a szüleivel, komolyan megbotránkoztat!


Szüleim SOHA nem kérdezték meg, nem is akartam, nem is értem azokat, akik erre vágynak. Ennyire nincs szemérem bennetek, hihetetlen!


Édesistenem.......


21/F"


Teljes mértékben egyetértek! Vannak olyanok, "hibbantak", akik szó szerint mindenről mesélnek! Szüleik még azt is elmondják melyik a legjobb póz meg ilyenek. Kíváncsiak a kamaszdrámákra.

Nem azért mondom, de miért is kell tudni a szülőnek??? Full alap, hogy védekeznek (hacsak nem retard a gyerek, mert ezt is el kell neki magyarázni), de ez nem lehetne 2 ember dolga amúgy? Nem értem mit kell a szülőt beavatni.

Undorító.

2019. jan. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
0%
Nyugodj meg. 90%-ban biztos vagyok benne, hogy valaki(k) már dugta(k) a lányodat. Ez már nem a régi világ. 14 évesek 50%-a él aktív szexuális életet.
2019. jan. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!