Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek, ha egy 13 éves...

Szerintetek, ha egy 13 éves gyerek csúnyát mond a nevelőapjának a férfinak joga van megütni?

Figyelt kérdés
2019. jan. 24. 16:46
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/76 anonim válasza:
77%
Nem, nincs. Egyébként nem ártana utánanézned bizonyos erre vonatkozó jogszabályoknak.
2019. jan. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/76 anonim ***** válasza:
49%
Attól függ, honnan jött a férfi. A putri sorról? Akkor neki természetes hogy üt. Máskülönben, nem igazán értelmezhető az erőszak.
2019. jan. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/76 anonim ***** válasza:
61%
Megütni??? Soha senkinek semmilyen körülmények között nincs joga megütni senkit. Ha a párom megütné a gyerekemet azonnal repülne. Aki csak így tudja megoldani a konfliktusokat és ennyire nem ért a gyerekneveléshez, ráadásul ekkora agresszív gyökér azt semmilyen formában nem tudnám tolerálni. A saját gyerekünket is verni fogja, vagy engem ha összeveszünk?
2019. jan. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/76 anonim válasza:
35%

Szerintem ha közösen nevelik a gyereket s erre a Nő is rábolintott, akkor igen.

Nyilván nem megverni... de egy nyaklevest adhat neki.

2019. jan. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/76 anonim ***** válasza:
38%

Sajnos a nők leadják a mércét h legyen vki válás után is. Ezért állnak össze a nők gyakran alkoholista munkakerülőkkel akad olyan ügy h anyu pasija kivégzi a kér fiát,mert anyu összeállt egy ittas fiatalabb önértékelési zavaros beteg agyú pasival csak h vki legyen.. Igen nem szabad anyut hibáztatni ott se csak a pasit aki ölt,hát nem csak a pasi hibás ezekben a történetekben..

36N

2019. jan. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/76 anonim ***** válasza:
65%

Gondolom, nem azt mondtad, hogy csúnya nagy dudaorra van.

Nevelőapa és nevelőapa közt is van különbség. Nem mindegy, hogy 1 éves korodtol, vagy 1 hónapja nevel. Nem mindegy, hogy odaadó szülő, vagy anyád agresszív kanja.

Kaptál egy pofont reflexből, vagy végigrugdosott a lakáson?

Szóval kicsit gyanús, hogy azért nem fejted ki bővebben, mert kiderülne, hogy megérdemelnéd.

2019. jan. 24. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/76 anonim ***** válasza:
36%

2es, biztos a putrisoron laknak ha a 13 éves bepofázik a felnőtteknek.


Nem, nincs joga megütni, de eltartania se kell a gyereket.Nem kell egy fillért sem adnia a kis mocsoknak. Tehát ha pofázna, és még itt arcoskodna is, megmondanám anyucinak, hogy ezentúl nincs közös kassza, én állom az én dolgom te meg a tiédet meg a gyerekedét.

2019. jan. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/76 anonim ***** válasza:
50%
Gondolom utolsó nincs nőd? :D
2019. jan. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/76 anonim ***** válasza:
59%

Sosem vertek gyermekként.

Elítélem az erőszakot.


DE!


Ha leanyázna, akár a saját, akár a más gyereke, na akkor levernék neki kettőt. És ha az anyjának nem tetszene, akkor ott elköszönnék.

2019. jan. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/76 anonim ***** válasza:
65%
Ha egy nevelési célból elcsattant atyai saller, akkor igen. Persze itt nem azt értem, hogy egy akkora jobb horog, hogy a gyerek helyben bepisál. Én is kaptam ha valami nagyobb butaságot csináltam, és utólag belátva kellett is. Persze fontos tényező az anya beleegyezése.
2019. jan. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!