Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit gondoltok a szoros Anya-Fi...

Mit gondoltok a szoros Anya-Fia kapcsolatról? Idősebb korban elvetendő dolog, vagy támogatandó?

Figyelt kérdés

Pl. egy huszonéves fiú nagyon nehéz, és/vagy érzelmileg megterhelő dologba kerül az életben.


Este az anyukájával összebújva alszik az ágyban, és az anyuka elmeséli neki, hogy milyen volt, amikor kisbaba volt, amikor pelenkázta, fürdette, etette stb. és így ringatja álomra a fejét.



2019. jan. 26. 00:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
73%

Beteges.

58N

2019. jan. 26. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
86%

Az hogy támogatja, vígasztalja teljesen természetes.

De ez az anyuval összebújós dolog nagyon nem egészséges huszonévesen.

2019. jan. 26. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
84%
Beteges, nem normális dolog
2019. jan. 26. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
79%

Kamaszkor kezdetétől ez már beteges.


Kb. az ötéves kisfiamnál tudnám ezt elképzelni, ha valami nagy próbatétel előtt állna (pl. nagyobb kórházi műtét, sok szenvedéssel járó kemoterápia stb.).


Én egy konzervatív, középkorú ember vagyok, de azt mondom: huszonévesen egy fiú a barátnőjével bújjon össze, ne az anyjával!


Egyébként te vagy a huszonéves fiú?

2019. jan. 26. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
81%

Ez nem szoros, hanem beteges. A szoros azt jelenti hogy mondjuk rendszeresen találkoznak, megbeszélik a dolgokat, segítenek egymásnak, ha szükség van rá.


Persze mi az érzelmileg megterhelő dolog és meddig csinálják ezt. Ha most valami nagyon durva történt és ez egyszer megtörtént, de aztán normális keretek között megy az élet, akkor furcsa, de nem ítélem el. Rendszeresen pedig beteges.

2019. jan. 26. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
68%

Na, megjott az incest troll.


Juhu, hianyoztal az elmult 3 napban!

Jah, nem.

😷😷😷

2019. jan. 26. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
76%

Az a baj, hogy ebben a helyzetben az anya gyermekként kezeli a fiát annak ellenére, hogy már régen nem az!. Lehet, és kell is támogatni, főleg érzelmileg megterhelő időszakban, de ezt már én is túlzásnak érzem. A nemi érése régen befejeződött. Régen le kellett volna szakadnia az édesanyjáról. Ez szerintem is beteges, mindkét oldalról.

Mondom ezt úgy, hogy nekem kifejezetten szoros kapcsolatom van édesanyámmal. De a testiséget kerüljük. Megöleljük egymást, meg is puszilom. Arra is volt példa, hogy a szükség úgy hozta, hogy vendégségben egymás mellett aludtunk, de ölelkezésről, összebújásról szó sem lehet. Szerintem az nagyon nem ok.

2019. jan. 26. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
74%
Az érzelmi támogatás, vigasztalás teljesen természetes. Az egy ágyban összebújás, ringatás már nem! Beszélgetni egy jó kávé, vagy tea mellet az oké, de nem így! Jó hogy újra be nem pelenkázza... Amúgy a 8-asnak: egy puszi és egy ölelés viszont abszolút normális (szerintem) egy felnőtt férfitól is, nem kellene hogy kirívó eset legyen. Ez a gesztus minden édesanyának jól esik a gyermekétől. Persze csak ahol normális a kapcsolat.
2019. jan. 26. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
34%

"Jó hogy újra be nem pelenkázza..."


Pedig sok férfi erre vágyik, több ilyen esetről is olvastam, hogy azt írták férfiak, hogy milyen jó volt, amikor kicsik voltak, Anya megfürdette és éjjelre bepelenkázta őket, mert még bepisiltek álmukban, és szeretnék ezt újraélni, mert olyan békés és megnyugtató időszak volt, és úgy szerették egymást Anyuval.

2019. jan. 26. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
83%

Huh még kicsi a fiam, nagyon szoros a kapcsolatunk de ez beteges, huszonévesen összebújni az anyjával?!



Átölelni, megpuszilni teljesen OK, ha szükség ugy hozza hogy egy ágyban aludni még talán, de semmi több.

2019. jan. 26. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!