Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek az normális hogy...

Szerintetek az normális hogy valaki 20 évesen kínosnak érzi elmondani a szüleinek hogy a párjánál alszik? Mit lehetne ezzel tenni?

Figyelt kérdés
A barátnőm van, hogy azért nem alszik inkább nálam mert kínos neki elmondani ezt otthon az apja előtt aki még mindig a kicsi lányaként kezeli..
2019. jan. 26. 09:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
65%
Ha nem meri elmondani akkor tényleg kicsi lány.
2019. jan. 26. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Egyébként külsőre és belsőre is eléggé kislányos, de szeretem ezt benne. Viszont tudom, hogy a kapcsolatunk fejlődése szempontjából is fontos lenne, hogy együtt aludjunk.. szóval szeretnék segíteni neki ebben, de nem igazán tudom mit mondhatnék
2019. jan. 26. 10:14
 3/12 anonim ***** válasza:
33%
Ezen felnevettem. A kapcsolatotok fejlődése miatt fontos, hogy együtt aludjatok??? A kapcsolat fejlődése, milyensége attól függ, mennyire önállóak a felek.
2019. jan. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
37%

Jajj hármas, a pasi szereti a csajt, de az 20 évesen is apuci pici lánya aki nem mer elkérezkedni se otthonról. Attól mert szereti hogy olyan kis aranyos, nem azt jelenti hogy a nászéjszakán akar vele együtt aludni először.

Kérdezi, ezt így meg kellene mondani a barátnődnek és ha nem javul pár hónap alatt a hozzáállása, nem hiszem hogy el kellene pazarolnod rá az idődet, meg azt hogy előbb utóbb rossz lesz a kapcsolatotok, mert örökre szülős marad, nem pedig a párjával foglalkozik.

2019. jan. 26. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
73%

Szerintem nem a csajon múlik, nekem is azért lett vége, mindig mindennek.


Vannak olyan szülők, akik 20-22 évesen sem engedik, ha a lányuknak barátja legyen, ha ott akar aludni meg egyenesen "k.. rva".

2019. jan. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
19%

az ilyen csajjal szakítani kell


majd tanul belőle, és idővel elkezd kiállnj magáért

2019. jan. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
13%
Ez csak az apa-lánya kapcsolat nem tárgyilagos mivoltára utal. Esetleg a lány úgy viselkedik otthon, mintha kolostori életet élne és semmilyen módon nem hozza a szülő tudomására, hogy felnőtt már. Ennek megvannak a maga kifinomult formái, azaz nem kell nyíltan kimondani dolgokat, de lehet éreztetni, sejtetni, tárgyszerű megjegyzéseket lehet tenni stb. Csak azt kezeli az apja kicsi lánykának, aki ezt segíti és úgy állítja be, mintha az lenne. A barátnőd valószínűleg még nem ébredt rá, hogy ebben az életkorban a gyereknek is kell valamilyen módon "nevelni" a szüleit, éreztetni velük (ha addig mér nem jöttek volna rá), hogy a gyerekük felnőtt ember, aki felnőttként IS kell kezelni, de persze lehet simogatni és puszilgatni, ha az a gyerek számára nem kínos.
2019. jan. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
19%

Nem, nem normális. A barátnőd agyilag kb. 12 éves, ezért kezelik a szülei is 12 évesként, te pedig be is vallottad, hogy erre izgulsz, hogy agyilag meg testileg is 12 éves.

Egyikőtök sem normális.

2019. jan. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
100%

Ez akkora varomság, hogy agyilag is 12 éves, ezért kezelik, akként.


Most van amelyik vallásos sgülő, van amelyik annyira szigorú, olyan us van, aki meg akarja tartani magának a gyereket, van aki jaj terhes leszel, mi lesz az iskolával...


Nyilván annyira szigorúak vele otthon a szülei, ő meg nem tud elmenni itthonról. Felesleges ebbe mindenféle perverziót belekeverni.


Továbbá szerintem régen a 20 éves lányok még szűzen otthon ültek, az én szüleim is ilyenek, hiába nem ez a szokás már...

2019. jan. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
38%
Nem. Fel kéne nőnie fejben is.
2019. jan. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!