Anyám miért ilyen?

Figyelt kérdés

Ha fiú barátokkal megyek valahová, mindig azt kérdezi, hogy mi most együtt vagyunk?

Meg nem enged el velük buliba, mert biztos szexelek velük.

Barátnőmmel és egy idegen fiúval volt kint képem facen, arra is elkezdi, hogy vigyázzak, meg ne erőszakoljon

Most épp megvan és eléggé kívánom az édeset, aztán mikor mentem ki csokiért, anyukám elkezdi, hogy jézusom, ugye nem babát vársz?

Mi ez a mánia? Sose volt barátom, 18 éves szűz lány vagyok, eszem ágában sincs kapcsolat nélkül kefélgetni.


2019. jan. 29. 16:45
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
60%
Mert az ő korába max a gyerekért volt az közüsülés aktus a nő elszenvedte csak,v őt is megerőszakolták,kitudja nekik nem volt ennyi dolog a védekezésre se,sokan falun még most se ismerik a tampont borotvát gyogyszert ovszert.. Fáj nekik h ma már élvezetről kölcsönös szereetkezés van a fiataloknál,és önálló párválasztás.. Ennyi. 18 évesen meg simán elmész bulizni...
2019. jan. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Azért a tampont, óvszert, borotvát, gyógyszert szerintem max a kisebbség nem ismeri:D

Meg anyu se olyan öreg, 40 éves, de eléggé kiakasztó mikor ilyeneket feltételez.

2019. jan. 29. 16:54
 3/19 anonim ***** válasza:
27%
De annyira naiv azért ne legyél,hogy az összes fiú "barátod" kizárólag barátkozni akar. Vagy őszinte tiszta barátság van köztetek?
2019. jan. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
42%

40 éves,és ilyen maradi? Sajnállak,szörnyűek lesznek a legszebb éveid..

40N

2019. jan. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
94%
Ő nevelt fel. Kérdezd meg tőle hogy szerinte hülyét nevelt-e vagy miért gondolja hogy 18 évesen nem tudsz vigyázni magadra
2019. jan. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy a fiúk mást is akarnak ha van rá lehetőség, nem vagyok naív. De én csak akkor mennék bele ilyen dologba ha szerelmes lennék. Nem fogom ajánlgatni nekik, hogy csináljanak meg.
2019. jan. 29. 16:59
 7/19 anonim ***** válasza:
8%

#6: Akkor miért nevezed őket barátoknak? Akinek hátsó szándéka van,az nem barát. Most te tényleg magadat altatod?

Miféle lány megy olyan fiúkkal el bárhová is,akiről tudja,hogy bármikor megraknák,ha lenne rá lehetőségük?

2019. jan. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

7

Nem azt mondta hogy konkrétan arról akivel elmegy barátként tudja H megizélné. Az meg H pasi nem jelenti egyből azt. Én is inkabb fiúkkal töltöttem az időm mert velük jobban kijöttem. Soha nem feküdtem le egyikkel sem és híg ők akarták-e azt nem tudom mert nem ez járt az eszembe folyton

2019. jan. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Pontosan nem tudom róluk, de nyilván 1 pasi se utasít vissza ilyet.

A barátaim mert megbeszélek velük mindent és nem, sose szexelnék velük.

2019. jan. 29. 17:08
 10/19 A kérdező kommentje:

Vannak lány barátaim is egyenlő arányban, a fiúk közül is van akinek van barátnője, nem tudom, hogy mit kell ezen ragozni.

De már elég fejlettek vagyunk remélhetőleg ahhoz, hogy ne szexuáljunk meg minden ellenkező nemű embert.

2019. jan. 29. 17:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!