Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ezen lehet csinálni valamit...

Ezen lehet csinálni valamit vagy már sohasem? Több lent!

Figyelt kérdés
Az anyukám egyre jobban nem törődik velem és hogy utál. Pl: azt mondja hogy hülye vagyok,, el vagyok kényeztetve (ami nem igaz),egyre jobban ugyérzem hogy utál, mindentől megvon, ordít, egyik percben ordít másikban pedig "jópofa" akar lenni lassan már azt érzem hogy nincs kiút. Segítsetek kérlek

2019. jan. 29. 17:09
 1/3 anonim ***** válasza:
83%
Szia, mennyi idős vagy? Édesanyáddal ketten éltek? Egyedül tart el?
2019. jan. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Napsi2019 ***** válasza:
100%
Ne keseredj el, lehet hogy anyukád csak simán a klimax korba lépett és a hormonjai még a tiédnél is nagyobb rallyt tudnak csinálni percek leforgása alatt. Olvass utána és akkor kicsit nyugodtabban tudod majd kezelni a hangulat-ingadozásait. Ahogy olvastam, már csak 5-10 év és elmúlik nála :)))
2019. jan. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"azt mondja hogy hülye vagyok,, el vagyok kényeztetve (ami nem igaz)"

Tehát a hülye az igaz? :D Bocs, magaslabda volt.


Ha egyre jobban, az könnyen jelentheti, hogy történt valami, ami miatt ez elkezdődött. Ezt kicsit átgondolni, hogy mi történhetett, és hogy hogyan lehetne változtatni ezen.


Illetve, elég kevés infó van Rólad, de próbálj meg felmutatni eredményeket, tanulás, munka, hobby bármi terén. Ez valószínűleg segíteni fog.

2019. jan. 30. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!