Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ilyen esetben mekkora összegű...

Ilyen esetben mekkora összegű szülőtartást állapíthatnak meg?

Figyelt kérdés
Ha éppen munkanélküli vagyok, vajon mekkora összegű tartást állapíthatnak meg?
2019. jan. 30. 16:10
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
85%
Ez egy elég összetett ügymenet. A szülő körülményeit id figyelembe veszik.
2019. jan. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Még akkor is, ha nekem se elég az az összeg?
2019. jan. 30. 16:20
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

A te megélhetésedet nem lehetetleníthetik el. Megnézik, hogy mennyi a bevételed és a kiadásod. Ha nincs miből fizetni, akkor a szülő így járt.

Már folyamatban van az ügy?

2019. jan. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Már igen. A kiadásaimat hogyan ellenőrzik? Nincs se kocsim, se lakásom, albérlet forever :(
2019. jan. 30. 16:27
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Albérlet, rezsi, gyerektartás stb.
2019. jan. 30. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
88%
Milyen szülő képes beperelni a gyerekét?
2019. jan. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Bemondasra, vagy papírt kérnek? Albira nincs szerződésem.
2019. jan. 30. 16:31
 8/22 A kérdező kommentje:
Milyen szülő? Jó kérdés. Anno már felnőtt koromban kirakott az utcára, a lakását eladta, felélte. A rokkant ellátás mellett nem melozott, de bezzeg újabb hitelt vett fel, már tiltják neki, erre beperelt, hogy ugyis alacsony a bevétele és az én dolgom segíteni rajta. Most erre én mit mondjak? Nem véletlenül nem láttam tizen éve.
2019. jan. 30. 16:35
 9/22 anonim ***** válasza:
94%

Nee, tizen x évig nem látod, kirak az utcára és képesek neki pénzt ítélni tőled? ez szemétség.


Én biztosan szereznék egy ügyvédet és hivatkoznék a helyrehozhatatlan lelki károkra, amik megfosztottak téged egy rendes karrier lehetőségétől. Továbbá arra, hogy nem tanultál meg félrerakni, nem volt előtted sosem követendő példa, a folyamatos lelki terror pedig tönkrevágta az önbizalmad, hogy új dolgok felé nyiss.



A legnagyobb szemétség a világban, hogy engedélyezhetnek ilyesmit. Egy ember tönkrevágja éveken át egy másik életét, és még pénzben is hálásnak kell lennie ezért. Rohadt egy ország ez, rohadt egy vezetés..

2019. jan. 30. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha a szülő a tartási, gondozási és nevelési kötelezettségének eleget tett, a gyermek a vele szemben tanúsított kirívóan súlyos magatartás esetén hivatkozhat a szülő érdemtelenségére.
2019. jan. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!