Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Édesanyám teljesen ránk...

Édesanyám teljesen ránk szállt. Ez normális amit csinál?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok (lassan töltöm a 18-at),barátom 21. Pár hónapja ide költözött hozzánk és édesanyám, nagymamám azóta teljesen elkattantak. Azt hozzá kell tenni, hogy Ők előző páromat sem igazán tudták elfogadni. Főleg mamám (vérbeli frontinos évek óta). Anyukám barátomnak is mindent meg akar mondani mit csináljon, este 10-kor beül még a szobába. Ha elmegyünk valahova az a baj, ha itthon vagyunk akkor az. Párom pénzét akarja számon tartani, nekem van amikor oda sem adja az ösztöndíjamat (közös kártyánk van muszájból). Ha valami nem úgy megy ahogy szeretné, megy és nagymamámnak elpanaszkodja, kibeszélnek, aztán 3 nap hiszti, szidás, kibeszélés után jön és nyalizik. Neki áll velem random ordítozni, meg próbált kibeszélni barátomnak is. Édesapámra nem lehet számítani (elváltak) nagyívben figyelmen kívűl hagy. Próbáltam már szólni neki nem ment a dolog. Anyuval is próbáltunk, de folyamatosan mindenhol mindennel megaláz (olyan dolgokkal is aminek nincs valóság alapja), tanárok elött, bárhol ahol lehetősége van. Pénzt kér tőlünk kölcsön, nem adja vissza és utána minden utolsó irigynek elhord minket. Mindenben keresi a rosszat, nagymamámmal a szobánkat kutatják fel hátha találnak valami olyat amibe bele köthetnek és mehet a hiszti. Múltkor például ki találták, hogy tele van cigi csikkel a szekrény és ha haza érek takarítsam el onnan mindet. Eközben mikor haza értünk kiderült, hogy szó sincs cigicsikkről csak ki borult a magnézium tabletta. És ehez hasonló dolgok. Szerintetek? Mit lehet csinálni vele? Még arról sincs szó, hogy semmit nem csinálunk mert én sulizok és dolgozok, barátom pedig dolgozik.
2019. jan. 31. 14:46
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Ezt kár volt ide kiírni,mindenki azt fogja mondani h költözzetek el.
2019. jan. 31. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
83%

Miért költözött oda a srác?

Gondolom nem volt ettől feldobódva anyukád, ha egyáltalán előre tudott róla, nem "ottmaradt".


Az eszem eldobom, már 17 évesen pasival élsz.

Töltsd be a 18-at aztán mehetsz oda, ahol nem cseszegetnek egész nap. Ha dolgozol Te is meg a srác is, akkor nem lesz gond.

Azért a sulit fejezd be mindenképpen.

2019. jan. 31. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
70%

Egy 17!!! éves lányhoz ne költözzön már be a szüleihet a barátja!

Ha meg ennyire pofátlan, akkor legalább alkalamzkodjon a szülökhöz és ne ö akarja irányítani a vendéglátókat!


ÉN anyukád helyében már régen menesztettem volna a gyereket, éljen a saját szüleinél!

2019. jan. 31. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem örülj,hogy 17éves létedre együtt élhetsz a pároddal,és hogy anyukád otthont nyújt nektek.
2019. jan. 31. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
21%
Anyukák vérszemet kapnak ha már tojáshéjas lányaik is kezelve vannak. :)
2019. jan. 31. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
83%
Ha olyan szar a családod, a pasid meg az isten, miért költözött a nyakatokra? Felnőtt férfi... Ku.rvára nem kötelesek anyádék eltűrni az otthonukban. Eltakarodhat onnan ha nem tetszik valami. Te meg kislány, akkor játssz felnőttesdit ha nem más tartja el a pi.csádat. Anyád bolond volt hogy engedte odamenni. Az semmire sem jogosítja fel a faszid hogy dug téged.
2019. jan. 31. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
42%

Hozzám is odaköltözött a barátom, amikor 17 voltam. A szüleim tök normálisan viselkedtek velünk. Beszállt a rezsibe, kajába. 2 év után költöztünk külön.

Nem minden szülő akarja elüldözni a gyerekét otthonról, ha bepasizik.

Próbálj velük beszélni. Ha nem sikerül, nyiss külön bankszámlát és költözzetek el.

2019. jan. 31. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
87%
17éves csaj családjának a nyakára költözni? Szép!
2019. jan. 31. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
4%

17éves csaj családjának a nyakára költözni? Szép!


Igy van Kedves Kalapúr,de magyarok 90% még oda is szül a szülők anyósék nyakára,20 30 asok is. Ez a minta. :(

58N

2019. jan. 31. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
79%

Külön számlát nyiss és minden fronton kezdd el a leválást...

Akár koli akár albérlet akár bármi más majd idővel, addig is kezdd el a leválást, szoba ajtaját zárd.

2019. jan. 31. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!