Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti kérnétek pénzt a gyereketek...

Ti kérnétek pénzt a gyereketektől ha tudnátok, hogy prostituált?

Figyelt kérdés

Egyik lakótársamat azzal kereste meg az anyja, hogy segítsen neki elhagyni az élettársát, aki alkoholista.

Tehát nem kis összegről van szó hanem pl albérlet és ki tudja utána meddig kéne támogatnia anyagilag. Megértem hogy elege van viszont ha tudja legalábbis nyílt titok, hogy a gyereke a testéből él ez nem megvetendő? Tudom nincs jogom ítélkezni, de szerintem előbb állnék ki én a sarokra mint hogy a gyerekemtől várjam ugyanezt...



2019. febr. 1. 18:55
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
41%
Hogy mi van? Zavaros és összefüggéstelen sztori...
2019. febr. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 A kérdező kommentje:
Kiragadtam a lényeget, mert nem akartam túl hosszan kifejteni. 26 éves a “gyerek” egyébként. :D
2019. febr. 1. 19:20
 3/47 anonim ***** válasza:
86%

Szóval neked oké egy prostival lakni, de ha egy anya segítséget kér a gyerekétől, hogy el tudjon szabadulni a bántalmazó környezetből, akkor rögtön kiakad az erkölcsi iránytű? =D Az szép!

Meg ha a csaj amúgy is prosti, akkor akkor is az marad, ha anya tovább marad az alkoholista csávójával, szóval ilyen szempontból kb lényegtelen mi a foglalkozása.

2019. febr. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
32%
Elnézést de olyan családi mintánál mit vársz h élettárs meg alkoholista..
2019. febr. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
90%

A pénz az pénz. Tök mindegy honnan van.


Nem női Nobel-díjas atomfizikusokról van szó gondolom.


Anyu az örök szerencsétlen, mindig vonzza az alkoholista agresszív f..szfejeket. már számtalanszor bucira verte, de attól még vele marad, mert hát önmaga lábán nem tud élni. Ha meg néhanapján Józsi elkeni a száját, mert proliéknál asszony verve jó, és mert hideg a sólettkonzerv meg a Kőbányai... akkor szakítana.


26 éves kislány meg pénzt csinált a rombuszból. Tudja a fél lakótelep, hogy Krisztához sötét alakok, frakkos viagrától pirospozsgás nagypapák, aggszűz egyetemi hallgatók járkálnak fel. Persze papíron irodai szolgáltatás.


Nos szerinted ezt a meleg családi fészket kiborítaná ez a tény, ha a mama erkölcsössége révén visszautasítaná a kislánya makkjövedelmét?


Na ne vicceljünk már :D

2019. febr. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
90%
Utolsónál a ponty sajnos. :/
2019. febr. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 A kérdező kommentje:

Elhiheted nem tartozik a kedvenc lakótársaim közé, sőt....

De ő se akar máshová költözni meg én se. Amúgy a munkáját nem hozza haza ez alap, külnben repülne.

2019. febr. 1. 19:33
 8/47 anonim ***** válasza:
70%

Szóval az, hogy egy prostival osztod meg a lakhelyed, nem probléma.

De ha segít az anyjának, probléma?

2019. febr. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
53%

Az ilyen lecsúszott utcai cigányprostikkal vigyázni kell mint lakótárs.


Utcán csak a legaljább riherongyok szolgálnak. Se fürdés, se löf...sz


Megfontolnám én azt a költözést. HEPA szűrős porszívóban a hepa lehet mást jelent ezesetben.


Nőknél rendszeres fürdési technika a zuhanyróza odanyomása a sündörgőhöz. Napi 10 f..sz után kellemes langyos öblögetés biztos jól esik...


Majd jusson eszedbe, amikor ugyan abból a zuhanyrózsából ereszted a szádba a vizet fürdéskor.

2019. febr. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
57%

Figyelj az utolsóra elég egy kilincset megfogni ha olyan van rajta utána,szűrés se ártana.. Eüs vagyok

40N

2019. febr. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!