Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Felnőtttkémt is megvernek,...

Felnőtttkémt is megvernek, mitbtegyek?

Figyelt kérdés
Azt képzelik, hogy örökre velükaradok, plusz bevetnek. Egy-két ilyen dolgot és az van, amit ők akarnak.
2019. febr. 2. 08:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Elköltözöl.
2019. febr. 2. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Sajnos 35 vagyok, de betegség miatt otthon kell laknom...
2019. febr. 2. 08:35
 3/14 anonim ***** válasza:
25%

Akkor fogod magad, làtletet csinàltasz, feljelented őket, aztàn bekerülsz valami egészségügyi létesítménybe ahol gondoznak, ha magad nem tudod ellàtni.

De ha tudsz gondoskodni magadról, akkor senki nem fogja kitörölni a hàtsódat abban biztos lehetsz!

2019. febr. 2. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
78%

"Azt képzelik, hogy örökre velük maradok"


"Betegség miatt otthon kell laknom"


Most akkor mi a túró van?

2019. febr. 2. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
21%

Tudod gusztustalan amit csinàlsz!

Igenis vannak, akiket vernek.Màsodszor vannak beteg emberek.

De az, hogy te ilyet kitalàlsz, a legundorítóbb dolog!!!

2019. febr. 2. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

korrábban igenis külön-laktam, csak mióta beteg lettem, szorultam arra, hogy újra itthon éljek.


Ezekre a szavakra viszont nem számítottam

2019. febr. 2. 08:59
 7/14 anonim ***** válasza:
69%
35 evesen nagyon sulyos betegnek kell lenned, h emiatt otthon lakj. Biztos nem lakhatnal egyedul inkabb?
2019. febr. 2. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
2019. febr. 2. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, ez egy névtelen fórum. Mondd el, milyen betegséged van, mert így nem tudunk segíteni. Ha nem mondod el, akkor kamu gyanús az egész.

Azon kívül hogy kell érteni azt hogy "Azt képzelik, hogy örökre velükaradok" ha utána meg azt írod, hogy nem lehetséges számodra elköltözni tőlük? Ezt fejtsd ki, mert így nem lehet érdemi választ adni. Köszönöm.

2019. febr. 2. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
31%
Valoszinuleg amnezias. Par napja irt ki kerdest, kisse reszletesebben, ahol kapott is valaszokat, de ugy tunik nem emlekszik ra.
2019. febr. 2. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!