Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális hogy azért tiltanak...

Normális hogy azért tiltanak tőle mert nem gazdag?

Figyelt kérdés
Tavaly nyáron megismerkedtem egy lánnyal akkor még annyi volt a baja vele hogy 15 évesen sminkeli magát. Ezt még nagy nehezen el is fogadták! Nem rég meghívtak minket magukhoz vendégségbe. A szüleim tök normálisak voltak beszélgettek. Aztán mikor haza jöttünk elkezdték mondani hogy: "Ez a lány nem méltó a nevedhez." Most komolyan eskü mintha a középkorban élnénk. Nem gazdagok igen mi meg viszonylag befolyásosak vagyunk... Ez normális vagy nem?

2019. febr. 3. 21:56
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
90%

Nem normális.


Miről volt szó azon a beszélgetésen, amiből ez kiderült?

A szülei foglalkozásából? Vagy, hogy hol, milyen lakásban laknak?

Etnikai hovatartozása is belejátszik?

2019. febr. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
81%

Nem lehet, hogy esetleg a szüleid azon aggódnak, hogy a lány csak a pénzre pályázik, vagy csak élvezi, hogy egy befolyásosabb családba bekerülhet általad és igazából nem is beléd szerelmes? Persze ezt neked kell tudnod, hogy ez valóban így van-e.

Amennyiben teljesen biztos vagy, hogy a lánynak nincsenek ilyen hátsó szándékai, tiszta érzelmek vezérelik, akkor nincs ezzel gond és sz*rd le a szüleid, ill. mások véleményét

2019. febr. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
89%
Kezd az lenni. Most van kialakulóban az úri réteg, aki sokat lopott az elmúlt 10 évben. Királylány kell neked.
2019. febr. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
89%
Nem normális. Nem a szüleid véleménye a fontos, hanem a tiéd. Az a lényeg, hogy te el tudod fogadni. Ha tényleg szereted, majd összeköltöztök, boldogok lesztek. Gondolom a szúleidre nem lehet hatni.
2019. febr. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Az én hibám hogy ide születtem? Nem én akartam ide születni. Egész végig a foglalkozásról volt szó hogy mivel foglalkoznak...
2019. febr. 3. 22:08
 6/26 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem nem normalis. Nekem unokatestvereim anyja ilyen.

Egy jolszitualt, aranyos lanyrol van szo, aki ad magara. Viszont nekik az anyagi helyzetuk egy olyan kozepes. Ot nem szerette az anyja.(a penzuk miatt)

A masiknak lett egy baratnoje. Csondes volt, sokszor nem is koszont, meg unokatesom szuleinek sem. Megis szerette ot, mert ok anyagilag jol alltak.

Felszinesek az emberek. Te ne legyel az.

2019. febr. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
61%
Mit jelentsen az, hogy "befolyásosak vagytok"? Benne vagytok a leggazdagabb magyarok TOP 50-es listáján? Többgenerációs orvoscsalád vagytok??? Vagy mi?
2019. febr. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
79%

Mivel foglalkoznak a lány szülei?


Mitől befolyásosak a szüleid? Ha apukádat mondjuk Lázár Jánosnak hívják és Hódmezővásárhelyen éltek ;-), akkor csak hozzávetőlegesen vázold a szüleid helyzetét, hogy értsük, mi az a különbség, amin fennakadtak.

2019. febr. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
52%

#7,9 honnan tudodjátok hogy nem befolyásosak? Nehogy már ezen a szón akadjunk el. Amúgy simán lehet az is, hogy ismert emberek a szülei, tudjátok ezért anonim az oldal, bárki írhatta ezt a kérdést. ;)


(#2 vagyok)

2019. febr. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
22:27 Mi örököltünk pénzt + igen többet keresnek. (Nem felvágásból mert én szégyellem). A lány apja gyárban dolgozik az anyja meg nővér. Szerintem mondjuk ők sem élnek rosszul nem értem mit problémáznak. Most csak mert nem orvosok vagy nem jogászok...
2019. febr. 3. 22:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!