Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan ráztátok le a szüleitek...

Hogyan ráztátok le a szüleiteket amikor szexuális felvilágosítást akartak tartani nektek tinédzser korotokban?

Figyelt kérdés
Tudjátok arra gondolok amikor nyilvánvaló dolgokat amiket már tudtok arról tartanak unalmas kiselőadást
2019. febr. 4. 10:02
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
90%
Lehet hogy azthiszed tudod, de ok tapasztaltak. Jobb meghallgatni, ez nekik is epp ugy ciki mint neked. Raadasul a vedekezesnek is tobb fajtaja van es lehet hogy nem mindet halottad meg.
2019. febr. 4. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
89%
A gyerek efféle hozzáállása után szoktak érkezni a gyakorira a "A barátomat orálisan kielégítettem, lehetek terhes?" című kérdések.
2019. febr. 4. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Attól senki se esik teherbe utolsó...
2019. febr. 4. 10:24
 4/26 anonim ***** válasza:
38%
Nekem sose tartottak. És remélem ezután se fognak. Thats it.
2019. febr. 4. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 Metionin ***** válasza:
100%
Sehogy mert nekem nem tartottak ilyesmit, mindent a könyvtárban tudtam meg a biosz meg "emberi test" könyvekből. Amúgysem voltak kompetensek ilyen téren, apám pl. csodálkozott amikor megtudta hogy 16 évesen "már" menstruálok.
2019. febr. 4. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
95%

Sehogy nem ráztam le,mert szerintem ez a téma egyáltalán nem ciki. A legtöbb nő életében el jön az az idő,mikor szexuálisan érett lesz. Viszont,egy tapasztalatlan tininek ez egy életre való traumával is járhat. Azért nem azt kell megbeszélni a szülőkkel hogy milyen pózban fogod csinálni,de nem árt,ha picit beszéltek a párkapcsolatról és a fogamzás gátlásról is. Hiid el így a szülők is szívesebben segítenek baj esetén.

De ha nagyon nincs kedved erről beszélni,akkor mond anyukádnak,hogy már olvastál sokat a témával kapcsolatosan,és ígérd meg neki,ha bármiben bizonytalan leszel,tőle fogod megkérdezni. Nekem legalábbis ezt mondta a most kamasz lányom. És tartja is magát ehhez. Így amikor ő szeretne,akkor beszélünk róla.

2019. febr. 4. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
40%
Ja, a kedves szülő elmagyarázza a porzót, a bibét, meg a méhecskét, a gyerek meg cserébe beavatja az édes hármas rejtelmeibe:)))
2019. febr. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
93%
1- es vagyok. Egészségügyben dolgozó édesanyám 11 éves koromban leült és elmondta a menstruációt, és hogy hogyan kell megfelelően tisztántartani magam. A fürdőszobában megmutatta miket használunk mi nők. Később amikor fiúm lett elmondta, hogy a védekezés miért fontos, mire kell vigyáznom a fiúknál. Nem volt anyáskodós és cikinek se éreztem. Amúgy felét már tudtam a dolgoknak a suliból. Egy kis ideig mindenki megérdemli, hogy figyeljenek rá ebbe még senkisem halt bele.
2019. febr. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
82%

Nekem hálistennek soha nem tartottak ilyesmit. Egyszer anyukám megmondta, hogy ha bármi kérdésem van, nyugodtan menjek vele hozzá ha úgy érzem, és kész.

Volt annyi eszem, hogy normális forrásokból tájékozódjak, és ezt ők is tudták. Ők neveltek úgy, hogy ne annyi eszem legyen, mint egy krumplinak, hanem értelmesen tájékozódjak. Nem is volt számomra soha zavar, hogy mitől eshetek teherbe, mitől nem, hogyan kell védekezni, stb.

2019. febr. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
72%
Kerdezo nyilvan tudja mindenki hogy az oralis szextol senki nem esik teherbe de azt a valaszt azert kaptad mert altalaba ilyrn kerdesek utan az a kovetkezo! Most le akarod razni a szuleidet aztan majd jossz gyakorira sirni hogy "ettol lehetek terhes?" (Vagy a baratnod lehet e)
2019. febr. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!