Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért nem tudom kiverni a...

Miért nem tudom kiverni a fejembol?

Figyelt kérdés

A gyerkoceim betegek lettek elmentünk az orvoshoz.Ott volt a nagyobbik fiam oszatytarsa meg a testvérei meg az anyjuk.Az a nő habár nem nevezném annak olyan rosszul bánt azokkal a gyerekkel.Az egyik gyerek felakart állni es állandóan visszalokdoste.De nagyon durván,meg láttam szegény gyerekeket is,az arcukat,nem sok szeretet kaphatnak ettől az idegbeteg notol,mit kaphatnak otthon vagy ahh belegondolni se merek.Rá akartam szólni,ha szégyen ha nem de jól beis vertem volna neki egyett.Holott nem sok közöm van hozzá de aztán mégse szóltam.Azóta meg megöl a lelkiismeret furdalas hogy nem tettem semmit.Azóta csak a gyerekekre gondolok..

Hány es hány gyerek lehet akit ilyen kocsogok terrorizalnak..


2019. febr. 5. 10:40
 1/5 A kérdező kommentje:
Nagyon elitelem ha valaki bántja a gyerekét,meg ez úgy bánt velük mint az állatokkal.Azóta mar többször elsirtam magam itthon ezért,nemtudom elfelejteni.😢😣
2019. febr. 5. 10:43
 2/5 anonim ***** válasza:
81%
Sajnos, kívülállóként nemsokmindent tehetsz, ha rászóltál volna akkor se bánna kedvesebben a gyerekekkel. Bejelentést lehet tenni, mennyire veszik komolyan, nem tudom.
2019. febr. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
91%
Sajnos az elsőnek igaza van, azt kell mondanom, hogy teljesen mindegy szoltál-e volna, valószínűleg rádförmed, hogy mi közöd van hozzá és folytatja ahogy előtte. Jobb esetben amig a rendelőben vagytok abbahagyja, de sajnos amint kilépnek folytatódik tovább az egész ahogy előtte volt.
2019. febr. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
56%

En is utalom az ilyet es biztosan felbosszantott volna, nem szeretem ha elottem bantanak egy gyermeket foles a sajat anyja vagy apja. Igaz kivulallokent nincs jogunk beleszolni de sokszor megtennenk,egy nagy pofont is megerdemelne de nem tehetunk semmit. Majd a gyermekek felnonek es lelepnek az idiota anyjuktol. Ne aggodj kerdezo meglessz ennek is a bojtje, anyuka vissza kapja kesobb amit adott. Nem veszi szamitasba hogy a gyerekei nem lesznek orokke kicsik,aztan majd megbanja. Vannak ilyen "anyak" nekik nem valo gyermek. Embertelenek a sajatjukkal.


Ezek az esemenyek bennem is megszoktak maradni de csak mert nagyon empatikus vagyok (akarmilyen helyzetben) es teljesen aterzem a gyerekeknek milyen lehet, illetve nagyon lelkiismeretes. Valoszinuleg te is ilyen vagy ezert nem hagy nyugodni

2019. febr. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ismerek ilyen karaktert. Várja a gyereket a sulinál, az jön is kifelé:

-Szia Anya! 4es lett a témazáró és Ezüstérmes lettem a házi olimpián!(Itt mutatja az érmet és az oklevelet is)

Az "anya" itt kezdett ÜVÖLTENI!

-Méé tornacipő van rajtad, méé ez, méé az!

Gusztustalan volt...

2019. febr. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!