Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apám mindig azzal jön, mi...

Apám mindig azzal jön, mi lesz, ha ő meghal, én meg fogom szívni. Mi lenne, ha tudná, hogy mivel ő egy erőszakos apa, én várom, hogy végre megszabaduljak tőle?

Figyelt kérdés

rettenetes apa.


megaláz, durván beszél, ordibál velem, kezet emel rám.

felnőtt ember vagyok pedig.


mindig jön azzal, hogy nélküle énsenki vagyok és leszek.


holott iskolázott vgyok, dolgozom.


csak még otthon lakok, de ha lenne pénzem, elmennék.


nekem mindig az jár a fejemben, hogy oké, hajrá, jöjjön a kaszás.... leszarom, ha nem illik ezt gondolni.


annyira elegem van már belőle.


sokszor elképzelem, ha már nem élne, mennyivel nyugisabb lennék, mennyire nem kéne arról szóljon az élet, amiről most szól.


de még csak 65 éves... meglehet, hogy én előbb halok meg, mint ő a sok stressz miatt.



2019. febr. 5. 23:25
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
100%
Ha dolgozol akkor mi akadályoz a költözésben? Inkább hagynék csapot papot és költöznék, mintsem eltürjem ezt.
2019. febr. 5. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
83%

"holott iskolázott vgyok, dolgozom.

csak még otthon lakok, de ha lenne pénzem, elmennék."


Ahha. És mit csinálsz a pénzzel amit megkeresel?

Lehet apucinak igaza van, különben már rég elköltöztél volna.

2019. febr. 5. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 A kérdező kommentje:

igen, 2-es, kb. 2 agysejttel rendelkezel, ha azt gondolod, h. ez ennyire könnyű.


a bp.-i albiárakara nézzél már rá, te szerencsétlen.


dolgozom, de nem milliomos vagyok. annyit keresek, hogy ha albiban laknék, akkor nem tudnám a mostani egyetemi tandíjmat is fizetni, másoddiploma, meg enni, utazni, lakbért fizetni.

2019. febr. 5. 23:41
 4/42 anonim ***** válasza:
32%
Gyanitom h apucinak bacca a csörét h gyereke már 2 dik diplomáját gyüjti neki meg max 8 általánosa van,jol sejtem?
2019. febr. 5. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
91%

A leírásod és rosszindulatú válaszod alapján tényleg úgy tűnik, gondban leszel ha meghal.

Nem a gyakorin nem keményen kiállni a kommentelők előtt, hanem mondjuk apád előtt, akit itt mindennek elhordtál.

2019. febr. 5. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
87%

Diákhitelről hallottál már? A kamatot eltörölték amúgy..(a kötöttre).

Amúgy Budapesten élek, fizetős vagyok (a harmadik diplomámért tanulok). Albérlet+munka. Minden lehet csak akarni kell. Egyedül nyilván nehezebb, de inkább költöznék külön úgy, hogy kiveszek csak egy szobát, minthogy türjema terrort. Ahogy mondani szokás: Segits magadon és Isten is megsegit

itt csak a költözés maradt és megsúgom, hogy az albérletek nem fongak olcsóbbak lenni max. drágábbak. Szóval élhetsz még igy az elkövetkező 10-20 évben ha úgy tetszik..

2019. febr. 5. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
82%

Én vagyok a szerencsétlen?

Nézzél szét te. Hányan bérelnek szobát és járnak munka mellett egyetemre szülői támogatás nélkül?

2019. febr. 5. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 A kérdező kommentje:

neki érettségije van csak, és tényleg zavarja, h. képzettebb vok.

nem fogok hitelt felvenni.


rosszindulatú pedig nem én vok, sztem nem okés, ha egy szülő ilyen, megjegyzem nemcsak velem.


akik meg az albiz kérik itt számon, ez az én életem, én tudom, h. mi fér bele, mi reális, mi nem.


a kioktatástól kíméljetek meg, semmi alapotok arra, h. ilyen szinten okoskodjatok, és megmondjátok másnak a tutit, mintha felsőbbrendűek lennétek.


ha nektek belefér, örüljetek.

de ne magatokból induljatok ki.


más-más élethelyzetek, kötelmek, nehézségek vannak.

az én életemben ez most nem fér bele anyagilag.


magyarázkodnom pedig itt vadidegen embereknek biztosan nem kell.

2019. febr. 6. 00:06
 9/42 anonim ***** válasza:
81%

A kérdés az volt, hogy szabadulj meg tőle.

Erre kaptál választ. Az, hogy neked nem tetszik, a te bajod.

Keresheted a kifogásokat és magyarázkodhatsz, de senkit nem fog érdekelni.

Választ megkaptad. Költözz. Csak úgy szabadulhatsz meg tőle.

2019. febr. 6. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 A kérdező kommentje:

9-es, az arrogáns, kioktató hangnemből vegyél vissza!!


a kérdésem NEM az volt, hogyan szabaduljak meg tőle, érdemes lenne a szájaskodás helyett a nyelvtankönyveket forgatnod, hogy a szövegértelmezés ennél pontosabban menjen.


a kérdés ez volt: Mi lenne, ha tudná, hogy mivel ő egy erőszakos apa, én várom, hogy végre megszabaduljak tőle?

2019. febr. 6. 00:19
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!