Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért van ez? Jogos? Mikor...

Miért van ez? Jogos? Mikor lesz vége?

Figyelt kérdés

A barátommal nemsokára két éve vagyunk együtt, és anyukám mégsem engedi, hogy itt aludjon vagy én nála. Bár már aludtunk együtt, egy közös nyaraláson például, de mégis amikor megkérdeztem, azt válaszolta, hogy még fiatal vagyok. Nem értem. És nagyon zavar ez, idegesít. Miért van ez? Jogosan csinálja mindezt? Első kapcsolatom. Még 17 vagyok, nemsokára töltöm a 18-at. Szerintetek mi lehet az oka? És vajon mikor fogja megengedni? Mikor változik meg?

Van vagy volt valaki hasonló helyzetben?



2019. febr. 6. 00:49
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
26%
Esküvő után gondolom,komolyan,már rég nem szüz lánykák sirnak ottalvásért több éves kapcsolatokban,még 20 meg afelettiek is,anyukák meg durciznak ,az ok h irigyek mert ők rég nem szexeltek.. :(
2019. febr. 6. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
31%

Mennyire szimpatizál anyukád a barátoddal?

17 már korántsem fiatal, nem véletlen vitték le a megengedett szexuális korhatárt 14-re (amit egyáltalán nem támogatok) de 17 évesen már normális a szexuális együttlét. Egyébként meg talán, ha megmondanád anyukádnak, hogy már voltatok együtt talán beletörődne, hogy akkor úgyis mindegy, nemde?:D Te ismered anyukádat, de óvatosan szurkálódj ilyennel, főleg ha ennyire félt..

Vagy talán a barátod túl idős hozzád? Valami más oka is lehet anyukád szigorának


19/F

2019. febr. 6. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
94%

Az én szüleim is ilyenek voltak. Szerintem az együtt alvást azonosítják a kislányuk szüzességének elvesztésével.

Beszélj velük őszintén.

2019. febr. 6. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
68%

gondolom már nem vagy szűz.


ideje lenne erről anyukát is felvilágosítani.


beszéljétek meg, h. védekeztek a barátoddal, és hogy bízzon benned jhobban.


anyád ott téved, h. atzt hiszi, ha megtiltja az együttalvást nincs szex, nincs váratlanul becsúszó gyerek.


pedig titokban szexelhettek, és ha nincs korrekt felvilágosítás, teherbe is eshetsz.


anyád ezen a ponton nem tud anyaként helytállni, hanem inkább hárít, ahelyett, h. beszélgetne veled, ésmegértené, h. egy mai 17 éves, aki már 2 éve jár vkivel, igenis igényli az intimitást, és megfelelő védekezés mellett ezt fölöslkeges tiltani.


anyád is dugott, nem a gólya hozott téged.

2019. febr. 6. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
73%
"17 már korántsem fiatal, nem véletlen vitték le a megengedett szexuális korhatárt 14-re " Persze hogy nem véletlenül. Mert a parlamentben is vannak akik gyereket dugnának. Így védik be a seggüket.
2019. febr. 6. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
65%

Én sem engedem, hogy itt aludjon a fiam barátnője. Nem vagyok h...lye, tudom, hogy van sex, de nekem nincs kedvem reggelente egy vadidegent kerülgetni. Pláne nem rendszeresen.

A fiam szobája mellett van a lányom szobája. Egy kiskamasznak nincs arra szüksége, hogy hallja, amint a “nagyok” nemi életet élnek. Mert úgyis hallja.

Majd lesz együtt alvás érettségi után. Albérlet kollégium vagy ahogy akarják. Nem maradnak le semmiről.

2019. febr. 6. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
73%

Nahát én meg engedem, hogy a 17 éves lányomnak itt aludjon a barátja.

Minden hétvégen.

Ha baj van azonnal tud szólni, es megsem a hidegben vagy az utcán vagy ki tudja hol vannak.

2019. febr. 6. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
31%

"nem véletlen vitték le a megengedett szexuális korhatárt 14-re "


Itt valami dezinfód van. Ha te felnőttként szexuális kapcsolatot létesítesz egy gyerekkel, aki nincs még 14 éves, az automatikusan szexuális erőszak, tehát bűncselekmény. Ezt a korhatárt vitték le. Nem a szex megengedett korhatárát...XD Ha csak 17 éves volnál, akkor 12 év ez a korhatár. Két 11 évesnél meg nem bűncselekmény. Nem tudhatod, a kérdező barátja hány éves.

2019. febr. 6. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
75%

Pontosan úgy gondolom, ahogy a 6-os. Nem az a gond, hogy szexelnek. Nyilván senki sem hülye, elég nyilvánvaló, hogy ebben a korban, két év után volt már szex.

De nincs kedvem egy idegennel együtt lakni. És hallgatni sem, hogy szexelnek.

2019. febr. 6. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
77%

Szülőként azt mondom, hogy inkább otthon legyenek. Nem, nekem sincs kedvem hallgatni, hogy szexelnek, de még mindig jobb, ha otthon csinálják, mintha valahol máshol lopva.

Kérdezd meg anyudtól, hogy ha már amúgy is szexeltek, akkor nem mindegy, hogy hol.

2019. febr. 6. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!