Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Az olyan szülő, aki mindenáron...

Az olyan szülő, aki mindenáron elhajtja a lánya barátját, meg nem is engedte neki sokáig, mert mi az már, hogy a kislány sz. Xel?

Figyelt kérdés
Közben lassan 24 és elhajtotta a barátját mellőle, addig áskálódott. Mert mi az, hogy ennyi idősen "azt" is akarja. Az ilyenek mit éreznek?
2019. febr. 6. 16:33
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Az egy dolog, hogy 11-nek hiszi, meg úgyis viselkedik vele, de aki mondjuk eltűri is...
2019. febr. 6. 16:41
 2/21 anonim ***** válasza:
83%
Itt igazából szerintem nem az a kérdés, hogy az apa miért vislekedik egy korlátozó pszichopataként, hanem hogy ezt a 23 éves felnőtt nő lánya miért engedi neki és miért nem önállódosodik végre az öregtől és annak a véleményétől.
2019. febr. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
97%
Az olyan szülő,aki nem akarja elfogadni,hogy felnőtt a gyereke,
2019. febr. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Meg olyanokat csináltak vele, hogy kidobálták a körömlakkját, epiLátort, amit maga vett. Még azt mondom, hogy 16-18 évesen is túlféltés, na de.
2019. febr. 6. 17:02
 5/21 anonim ***** válasza:
56%
Amíg az illető magát felnőtt nőnek valló illető nem meri leírni a szex szót nyilvánosan, addig valóban inkább kislány, akinek nem való "azt" csinálni, amíg nem érik meg agyban is.
2019. febr. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
88%
Velem is szarul bántak a szüleim, kamaszként gyűjtöttem, érettségi után pedig leléptem tőlük, onnantól kezdve már nem tudtak bántani. A leányzónak mi a kifogása?
2019. febr. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Azt én írtam oda, mert gondolom van moderálás itt... Nem a felnőtt kapcsolatokba írok, elég sok szót nem enged ideírni


Barátnőmről van szó, nem rólam.

2019. febr. 6. 17:06
 8/21 anonim ***** válasza:
38%
Azért ez nem olyan ami a lány 23 éves korában jön elő. Valószínű, hogy a szülei már 10 évesen is ilyen keményen fogták a leányzót. Vagyis a lánynak évek álltak rendelkezésére, hogy elkezdjen titokban pénzt gyűjteni, hogy 18 éves korára legyen annyi pénze, hogy valahol 1 kisszobát tudjon bérelni. Önállósodhatott volna. Szóval az a 24 éves nő aki csak panaszkodik, de nem tesz semmit azért, hogy önálló legyen, az meg is érdemli ezt a fajta bánásmódot. Nem hiába mondják: Csak azzal lehet kitolni aki hagyja is magát.
2019. febr. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

"titokban pénzt gyűjteni, hogy 18 éves korára legyen annyi pénze"


Te hülye vagy? Nekem sem volt. Nappali iskola, bejárás és tankötelezettség mellett, hogy gondolod. Plusz, ha még normális iskola, ahova nem elég csak bejárni és annyi.

2019. febr. 6. 17:11
 10/21 anonim ***** válasza:
89%
Csak annyit tudok tanácsolni, hogy a lány végre álljon ki önmagáért és amint lehet menjen el onnan, költözzön össze valakivel ha teheti..Mert ez így hosszútávon eléggé lélekgyilkos tud lenni és a lány ha szeretne egy szebb életet, jobb ha már most tervezi az önálló életét. Mert az amit tesz ez minden csak nem jó tett egy szülőtől. Komolyan mondom pszichiáter kellene az ilyen " szülőnek". Nem normális dolog, hogy ennyire rosszat akar a saját lányának.
2019. febr. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!