Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális ez otthoni környezetb...

Normális ez otthoni környezetben, családon belül?

Figyelt kérdés

Idén koleszos lette, így életemben először nem a csládommal lakom és remekül éreztem magam ott, meg úgy budapesten egyáltalán.

viszon tmost hazajöttem és észrevettem dolgokat, amik nagyon NAGYON zavarnak.

Apukám folyamatosan szívja az orrát, nagyon hangosan és nem fújja ki hanem mérges lesz ha megkérem, meg iylen kaparás hangot hallat, óriásiakat böfög és szellentés szag érződik.

Ha megkérem, hogy ezeket azért ne akkor megsértődik, hogy milyen prűd vagyok.

De én emiatt nagyon kellemetlenül érzem magam, undorodom tőle pedig szeretem. normális ez? 17/L


2019. febr. 6. 19:01
 1/9 anonim ***** válasza:
54%
De ennek mi koze van a kolihoz vagy Budapesthez?
2019. febr. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
15%

Voszinuleg az elott is csinalta ezeket mielott kolis lettel.

Nem ertem az osszefuggest

2019. febr. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonymousreview60 ***** válasza:
85%

Igen, normális. Kezd kinyílni neked a világ, és még szeretteid primitívségeit is észreveszed.

Ahogy nősz fel, és esetleg urbanizálódsz sok ilyen lesz. ,

2019. febr. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
a kutura...ott senki nem csinált ilyet..talán azért mert pestiek mi meg vidékiek vagyunk, vagyis apukám mindig itt lakott lehet neki ez normális, én kikerültem az otthoni környezetből egy időre és msot más
2019. febr. 6. 19:08
 5/9 anonim ***** válasza:
94%

Pesten is vannak akik krákognak,finganak,böfögnek, csak nem hallod.

Természetes, hogy most jobban észreveszed az ilyen dolgokat. Én is hasonlóan vagyok, nem lennék megint kis faluban, illetve amikor haza megyek azon agyalok, hogy pár dolog korábban hogy nem tűnt fel, vagy hogy bírtam elviselni.

2019. febr. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

1 valaszolo vagyok


En pesten szulettem es itt is elek mint az egesz csaladom.

Elhiheted hogy itt is ugyan ugy finganak, bofognek, karomkodnak az emberek.

17/F

2019. febr. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Esetleg nezz utana a mizofonianak. Nekem ez van, egy peobat meger, hatha ez a baj.
2019. febr. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Meg a szipogas... ha valakinek folyik az orra akkor itt is ugyan ugy szipog mint videken.
2019. febr. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
44%

Egyebkent meg hogy erted hogy kultura?

Itt ugyan azok az illemszabalyok vannak mint videken.

Van aki ezt betartja es van aki nem.

Egyebkent meg annyit hogy ma a belvarosbol hazafele tartva lattam par kb velem egy idos fiatalt es az egyikuk hangosan azt uvoltozte hogy szarnia kell. Ugy hogy kb 50 ember volt a kozvetlen kozeleben. En ereztem magam kellemetlenul. Na ennyit arrol hogy pesti vagy nem. Es en ezt torzsgyokeres pestikent mondom.

2019. febr. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!