Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért nem érdekli anyukámat,...

Miért nem érdekli anyukámat, hogy nekem rossz egy aloholista és igénytelen emberrel együtt élnem, aki az élettársa?

Figyelt kérdés
Anyunak már 10 éve van egy élettársa és nagyon régóta rossz köztük a kapcsolat, mert egy igazán nemtörődöm, igénytelen, ráadásul alkoholista férfi. Minden hétvégén részeg, de van olyan, hogy hétköznap este is részegen jön haza. Ezerszer kidobta, volt olyan, hogy 2-3 hetet nem volt itt, hanem a saját lakásában aludt, de aztán átjött beszégetni anyuhoz és persze itt ragadt újra és újra és újra... Nem bánt minket részegen, de nagyon idegesítő és olyankor veszkedni, kiabáni is szoktak. Anyagilag nem igazán érti meg őt itt tartani... Akkor anyunak miért kell ez? Nem elfogultságból, de egy feltűnően csinos, szép és fiatal nő. Mégis ez a legrobbant ember kell neki... Miért csinálja ezt, mit tehetnék én? Most megint ilyen szünet volt köztük (bár most 1 hónapig bírták) és ma este újra jön megbeszélni a dolgokat, én pedig előre rettegek, hogy itt marad, már tegnap óta hányok, hogy erről tudomást szereztem... Annyira szépen és nyugodtan éltünk most ebben az 1 hónapban.
2019. febr. 9. 08:29
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
27%

Mert jó az ágyba a pali.


Mert anyukád fél, hogy egyedül marad.


Ezt te ilyen fiatalon nem érted és valószínű józanabbul is gondolkodsz.

2019. febr. 9. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
88%
Mert anyukád fél, hogy pasi nélkül marad, és ez annyira elvakítja, hogy nem is látja, mennyire részeg disznó a barátja, a saját gyereke meg most nem érdekli, csak az, hogy a kanja megmaradjon.
2019. febr. 9. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Nem maradna egyedül, nagyon sok az élettársánál minden szempontból magasabb szinvonalú férfi próbálna udvarolni anyunak... Ezerszer láttam a saját szememmel.
2019. febr. 9. 08:43
 4/21 anonymousreview60 ***** válasza:
26%
"minden szempontból magasabb" Valószínűleg édesanyád tudatosan nem hisze el, hogy azoknál labdába rúghat, és nem csak játékra kell nekik.
2019. febr. 9. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
6%

Szerelmes.


Sajnos nem az emberek jótulajdonságaiba szeretünk bele.


Veled is kiabál?


Ha nem, ne foglalkozz vele, anyukádat boldoggá teszi, az ő kapcsolatuk.

2019. febr. 9. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Velem nem kiabál, sosem merne és ugye én nem is szólok hozzá, ha részeg (mondjuk amúgy is havonta 1x kb), viszont én is itt élek, hallom és idegesít, hiszem nincs tőle nyugalom.
2019. febr. 9. 08:51
 7/21 anonim ***** válasza:
27%
Hany éves vagy?
2019. febr. 9. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
17 éves vagyok.
2019. febr. 9. 09:18
 9/21 anonim ***** válasza:
14%
Na most havonta egyszer részeg vagy "minden hétvégén részeg, de van olyan, hogy hétköznap este is részegen jön haza" ? Mert a kettő nem ugyanaz.
2019. febr. 9. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Minden hétvégén részeg, csak ugye mikor ilyen 2-3 eseteleg 4 hétig nincs itthon, mert anyu kidobja, akkor nem látjuk. Viszonr már többször előfordult, hogy 7 napból 6 napot volt az.
2019. febr. 9. 09:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!