Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat

A kérdés

Szerintetek normális, hogy a szüleim így reagáltak?

Idén kezdtem el egyetemre járni(mindent saját zsebből fizettem), de most a második félévemet nem kezdem el, mert nem az én utam ez, és most megjelöltem egy másik egystemet, ahol ősszel kezdenék, addig pedig dolgozok.

A szüleim azt vágták a fejemhez, hogy vagy folytatom az egyetemet vagy pedig mehetek el itthonról és a saját lábamra állhatok.

Nem értem miért fenyegetőznek így, mikor midnent magamnak intéztem és fizettem. Itthon élek, de magamnak sőt sokszor nekik is bevásárolok.

Bátyám 3 éve igyanezt tette, őt támogatták, pedig ő neki fizetni kellett az iskolát...

Miért csinálják ezt velem akkor?

febr. 10. 12:30  Privát üzenet  

A válaszok
Talán így próbálnak még kis szülői fogást találni rajtad. Nehezen viselik hogy nem ők irányítanak.

A válasz 72%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/7Időpont febr. 10. 12:34 Privát üzenet
1 sőnek igaza van,probálnak szülőt játszani.. De akkor nem lennél önnelátó ha jo szülők lennének..

A válasz 63%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 60%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/7Időpont febr. 10. 13:01 Privát üzenet
Jól sejtem hogy lány vagy? A fiúknak sok szülő minden szart elnéz,a lányokat tizedéért is büntetik.

A válasz 62%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/7Időpont febr. 10. 13:19 Privát üzenet

Utolso mert a lány magyaroknál selejt termék, mint a keleti araboknál.. Nincs sok különbség magyar és arab közt sajnos.. :(

40N

A válasz 18%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 60%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/7Időpont febr. 10. 13:37 Privát üzenet
Lehet azzal van a bajuk, hogy az eddigi szakodban látták a jövőt a mostaniban pedig nem. Meg kell értetni velük, hogy te azt szeretnéd, és hogy miért dobálóznak ilyenekkel, amikor FOGSZ egyetemre járni.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/7Időpont febr. 11. 13:03 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Sajnos nem értik meg, azzal vagdalóznak, hogy ha ezt ilyen könnyedén ott hagyom akkor más szakon is ugyanezt teszem... Erről szó sincs, szimplán szeretném a jó szakra áldozni az államilag támogatott féléveimet.. de ők ezt nem értik meg.

# 6/7Időpont febr. 11. 15:59 Privát üzenet

Határozottan kell a tudtukra adni hogy merről hány méter.

Ha tényleg elküldenének majd visszakapják.

A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/7Időpont febr. 14. 00:17 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Nehezen lendülök ezen túl? Normális, hogy emiatt aggódom?
Normális ez otthoni környezetben, családon belül?
Normális hogy azért tiltanak tőle mert nem gazdag?
Normális, hogy így is nagyon szeretnék a szüleim, hogy elköltözzek, hogy “nincs hova”? N24
Normális, hogy a szüleim így reagáltak a szakításomra?
Ez normalis? Vagy miert reagaltak igy?

Kérdések a Családi kapcsolatok rovatbólKérdések a Szülő-gyermek kapcsolat rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!