Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukámnak nem tetszik hogy...

Anyukámnak nem tetszik hogy nem az ő nevét adom a lányomnak ez normális?

Figyelt kérdés
Sziasztok 5 hónapos terhes vagyok kislányunk lesz, boldog párkapcsolatban élek de viszont most anyukámal nem bírok gyöngyinek hívják és nem tetszik neki hogy nem ezt a nevet adom neki nekem egyáltalán nem tetszik ez a név és ő erre este ki borult ti voltatok már ilyen helyzetben? Meg oldódót minden? Köszönöm a válaszokat
2019. febr. 11. 14:20
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
100%

Nos, én nem voltam hasonló helyzetben, mert elmondtuk a szülőknek, hogy ez és ez lesz a gyerek neve, a szülők pedig örültek.

Viszont a Gyöngyi nekem sem tetszik, és ne hagyd magad rábeszélni. Tudni fogod/tudod, hogy mi a tökéletes név, amikor először meghallod. És életed végéig bánnád, ha egy olyan nevet adnál neki, ami nem A NÉV. Csak egy név.

Anyukád majd megbékél, ha mégsem, akkor nagyon gyerekes, és nem is éri meg foglalkozni vele.

2019. febr. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 A kérdező kommentje:
Utolsó előtti nincs édes apum csak mostoha
2019. febr. 11. 15:33
 23/40 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kedvenc női nevem Gyöngyi, de ez abból a szempontból nem releváns, hogy Neked - Nektek mi tetszik...
2019. febr. 11. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
100%
Hűha ha nekem ilyet mondott volna anyum hogy akkor még sem fogja a gyereket, mert nem azt a nevet adom neki amit mond, hát elkoszontem volna tőle és megmondtam volna, hogy akkor majd akkor keressen legközelebb, ha végre helyretette magát agyilag. Ez nem normális. Egy dolog hogy valaki szeretné így továbbörökíteni magát, mint ahogy az egyik válaszoló írta, de ez, hogy majd a gyereken akár bosszút állni, ez azért már atmegy egy határon. Ez a feszko meg pláne nem kell egy terhes nőnek. Én tényleg szüneteltetném vele a kapcsolatot, és nem keresném addig, míg jobb belátásra nem tér.
2019. febr. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
57%

Szerintem szép név a Gyöngyi és ritka is. Legalábbis szerintem ezerszer szebb mint a most felkapott Lorena, Eliza, Bella és társai.


Amúgy nem, nem normális, ő választhatott nevet mikor téged szült, most ti választotok a sajátotoknak.

2019. febr. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 A kérdező kommentje:
Most egy kicsit én is szarul érzem magam lehet nem kellet volna ennyire túlreagálnom egy nevet de azért nem kis dolog egy gyereknek nevet adni és felelősen dönteni hogy milyen nevet adjunk neki
2019. febr. 11. 16:34
 27/40 anonim ***** válasza:
97%
Tudod mikor állnék szóba egy ilyen undorító érzelmi zsaroló szeméttel, mint anyád.. Minek hagyod, hogy így bánjon veled?
2019. febr. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
100%
Aki itt bármit is túlreagál az édesanyád. Nehogy már azért legyen bűntüdatod mert nem adsz olyan nevet a lányodnak ami neked nem tetszik.
2019. febr. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
100%

Miféle nagymamai önzés ez?Nem is értem, miért kellene a nagymama nevét adni a gyerekednek?

Te is a nagymamád nevét kaptad?

Ha most ebben az amúgy nagyon fontos dologban engedsz neki, akkor később mindenbe beleszól, ő akar majd irányítani.Márpedig a gyerek a te gyereked, nem az övé.Ő mint nagymama viselkedhet.Sok problémát előzöl meg, ha röviden tömören megmondod neki, te akarsz a gyereked felől dönteni.És ha kiborul, akkor majd abbahagyja.

56 éves 2 unokás nagymama vagyok

2019. febr. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 A kérdező kommentje:
Gratulálok az unokáihoz! Biztos nagyszerű nagymama sajnos az enyém valahogy másabb mikor róla van szó
2019. febr. 11. 17:07
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!