Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan mondjam el apumnak,...

Hogyan mondjam el apumnak, hogy meleg vagyok?

Figyelt kérdés

A cím szinte elarul mindent. Anyum mar tudja, o a multhet elott tudta meg azt hiszem, amikor talalkozni szerettem volna egy sraccal, en meg azt hazudtam, hogy egy baratnommel megyek, de megerezte hogy kamu. Eleinte nagyon ki volt borulva, sirt is, es nem igen tudott nyilatkozni a dologrol. Viszont egy hetre ra elengedett a talalkozasra, es tok jol viselkedett ugymond, kerdezoskodott, es kivancsian allt a dolgokhoz.

Viszont mivel szuleim elvaltak, apumek meg hatra vannak. Apanak van egy felesege, es meg ket gyereke. Mivel a sraccal eleg komolyak a dolgok, ezert tiszteletben kell tartanom, es a kettonk dolga miatt is muszaj lenne valahogy elmondanom, viszont nagyon felek a reakciotol, de tudniuk kell. Gondolkodtam azon is hogy eloszor a felesegenek mondom el, ugyanis vele nagyon jo a viszonyom, vagy ott van meg a masik, hogy mamanak mondom el es tole kerek tanacsot. De egyszeruen nem tudom, mit csinaljak. :/ ugy erzem, hogy akar eletem parjat is megtalalhattam, de ahhoz hogy mi is rendesen mukodjunk, tudnia kell rola legalabb apaeknak is.


2019. febr. 11. 17:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
87%
Ha tudod, hogy negatívan fog reagálni, akkor ne mondd el. Amúgy pedig csak őszintén, egyszerűen.
2019. febr. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
19%
Úgy gondolom hogy nem kell erről beszámolni senkinek. Majd ha akarják elmondod.
2019. febr. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
91%

Ha apud feleségével jó a kapcsolatod, akkor jó ötlet, hogy neki elmondod. (Csak finoman jegyzem meg, hogy a nők nagy része azonnal kiszúrja, ha valaki meleg. Nem biztos, hogy nagyon meg fog lepődni. Anyud más tészta. A szülők nem mindig veszik észre, vagy inkább nem akarják észrevenni.)

Azt meg bízd rájuk, hogy a testvéreidnek elmondják-e, vagy sem-egyelőre.

Néhány korlátolt idióta szülőtől eltekintve az első sokk után el szokták fogadni, ha a gyerekük "más".

2019. febr. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
27%
Apu, homár vagyok.
2019. febr. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
18%

-Szia apa!


-Szia.


-Szeretnék valamit mondani.


-Mit szeretnél?


-Hát... Az a helyzet, hogy a fiúk vonzanak, és meleg vagyok. Már találtam magamnak egy párt is, aki olyan meleg mint én.

2019. febr. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
8%

#5-ös vagyok. Azt elfelejtettem oda írni a 4.mondat után hogy...

-Ez nagyon nagy titok, és remélem nem fogsz mérges lenni.

2019. febr. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
A szüleidről van szó. Valószínűleg ezer éve tudják, csak nem vallják be maguknak sem. Nem kell mondanod, hogy meleg vagy, de nyugodtan mondd el neki, hogy az adott fiúval mész találkozni. Ha rákérdez, hogy randi-e, akkor igen. Ha nem, akkor majd tudatosul magában. Én úgy tapasztaltam, hogy ez a módszer nagyon finoman tudatja a szülőkkel szépen és lassan, nem lesznek abszolút lesokkolva vagy ilyenek.
2019. febr. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
82%

Ha homofob,inkább ne mond el,vagy akkor ha biztos a kapcsolatod és már leváltál.

64F

2019. febr. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
22%
Nem vagy köteles a nemi identitásodról beszámolni senkinek. Akkor bejem meg mindkét szülővel közölnöm kellett volna, hogy heteró vagyok? :) Szerintem eleve rossz, hogy már most bűntudatod van olyan dolog miatt ami miatt nem kellene.
2019. febr. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%

SEHOGY!


Én sem kötöm senki nózijára a szexualitásom intim magánügyeit. Te se tedd. Légy okos. Legyén olyan, mint én.

2019. febr. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!