Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Jogos ha apám elvárja hogy...

Jogos ha apám elvárja hogy kiszolgáljam?

Figyelt kérdés
26 éves vagyok és még otthon élek. Adok haza pénzt, takarítok, főzök, szóval nem húzom ki magam a feladatok alól. Ami rendkívül bosszant az az, hogy apám elvárja, hogy kiszolgáljam. Mindig jön a konyhába és nézi mit készítek magamnak akkor mondja, hogy ő is kér ilyet, pedig mondja, hogy ő most evett az előbb, de kér belőle kóstolót. Meg ma mondja, hogy merjek neki a főtt kajából, melegítsem meg és vigyem be neki. Mondtam, hogy nem. Jogos, hogy kiakadok ezen?
2019. febr. 11. 17:56
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
64%
Ha megkér, akkor szerinem nem esik le a korona a fejedről, ha megcsinálod. Ha konkrétan parancsolgat és ugráltat, az már gázabb. Ennyiből nem tudtam leszűrni, hogy melyik, de az, ha megkívánja, amit eszel, és kér belőle, az szerintem normális embernél nem veri ki a biztosítékot...
2019. febr. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
91%
Ha nem szereted kiszolgálni, akkor tedd szóvá neki.
2019. febr. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
98%
hm. ha állandóan mindennap csicskáztatna, hogy ezt meg azt csináljam meg neki az bizony engem is idegesítene. az nem, ha látja hogy a szendvicsem amit én készítettem ő is megkóstolná szívesen, de a többi amiről írsz az már tényleg ugráltatás. ha nem tetszik tedd szóvá ..főleg ha mindennaposak ezek .
2019. febr. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Mindennaposak.
2019. febr. 11. 18:06
 5/24 anonim ***** válasza:
98%
Ha pont akkor akar ő is kajálni, vagy megkívánja, amit te eszel, amikor a konyhában vagy, akkor nem nagy dolog az a plusz 2-3 perc, míg szedsz vagy készítesz neki is. De ha csak úgy bekiabál a szobádba, hogy ez meg az kéne neki, akkor szolgálja ki a fene. Van neki is keze.
2019. febr. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
82%

Elmész albérletbe, és nem kell merned a kajádból a főbérlődnek.

Ennyi.

2019. febr. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
58%
Mint egy kutya, jön és nézi, engem ez undorít.
2019. febr. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
59%
26 évesen már rendkívül káros a szülőkkel élni.
2019. febr. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
82%

Elkell költözni,gondolom az anyja meg anyád ehhez szoktatták,nálam a férfi hamar megtanulta h nem cseléd vagyok és ő is kitudja merni az ételt,mert van keze és nem béna,aki nem fogta annak ott volt az ajtó,volt jobb dolgom is mint ovodás csecsemőket férfiatlan egyedeket szolgáljak 24ben..

58N

2019. febr. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
45%
Szóval MEGKÉR hogy csináld meg neki. Borzalom, nem is tudom hogy maradhatsz meg vele egy fedél alatt. Ő meg nyilván semmit sem tesz meg neked.
2019. febr. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!