Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nem értem anyámat! Ilyenkor...

Nodiggity202 kérdése:

Nem értem anyámat! Ilyenkor mi a teendő, ha ezt mondja?

Figyelt kérdés

Tudom, lehet, hogy pitiáner dolognak fog tűnni, de van egy anyajegy az arcomnál. Ha jól eltakarom a hajammal, kb csak a fele látszódik, de borzasztóan zavar esztétikailag, egyszerűen egyáltalán nem tudtam megbaratkozni vele az évek során.

Édesanyámnak említettem többször is, hogy hadd vetessük le, egy ideig úgy tett, mintha beleegyezne, viszont most meg elkezdett szekálni, hogy ő fél a bőrgyógyászoktól, hogy azzal az anyajeggyel semmi baj nincs... stb és nagyon szomorú vagyok. 16 evemet ugy kellett leéljem, hogy ott van az arcomon, közöltem vele hónapokkal ezelőtt, hogy vetessük le, és most meg kifogásokat keres.

Mit tegyek?


2019. febr. 11. 21:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%
Szülinap, húsvét, névnap és egyéb ünnepek alkalmából kérd ezt. Vagy kérj pénzt, és ha addig nem egyezik bele (apukádat nem tudod meggyőzni erről?), legkésőbb 18 évesen leveteted.
2019. febr. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
9%
Én megértem anyukádat is, mert rengeteg barbár, béna bőrgyógyász van ám! Fél, hogy esetleg heg marad az arcodon, ami még csúnyább lesz, de ne adj' Isten, bőrrákot kapsz, ahogy megbolygatják. Megéri a kockázat? Tényleg annyira feltűnő, vagy csak ez egy tini hisztije? Én a hullámos szőke hajam miatt nyafogtam, mert akkor a szögegyenes volt a divat. Ma meg már mindenki ilyet akar, mint az enyém.
2019. febr. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
94%

Börrákot NEM KAP senki attól, hogy levesznek egy anyajegyet, éppen ellenkezöleg, ezzel meg lehet elözni a kifejlödését!


Kérdezö: te is elmehetsz egyedül börgyógyászhoz, nem kell hozzá anyukád.

2019. febr. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
18 évesen leveteted,nem fogja visszaragasztani..
2019. febr. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
17%
3. Ha nincs valamiben tapasztalatod akkor ne okoskodj, testverem a kezfejerol egy teljesen atlagos es szabalyos anyajegyet vetetett le erre a gyokerebol amit valoban egy barbar doki csinalhatott sikerult egy daganatnak kijonnie. Erre irta az elozo hogy bizony nem tudhatja melyik milyen doki es van barbar!! Szoval siman elrakosodhat ha leveteti, persze kicsi az eselye de megvan.
2019. febr. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
98%
Menj el a háziorvosodhoz, és kérdezz rá, mit javasol, tud-e beutalót adni bőrgyógyászhoz! Ha ő is a levetetést javasolja, lehet, hogy anyukád is meggyőzhető lesz. Egyébként arra is kérdezz rá, hogy saját döntés alapján is levetetheted-e, mert az EÜ.Tv. 16. életév betöltése után sokkal több döntési lehetőséget biztosít a betegnek, mint addig. De a háziorvos biztos jobban tudja.
2019. febr. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
89%
Felnott borgyogyaszhoz tb alapon eddig nem kellett beutalo a hazidokitol. Bőr es nemibeteggondozoba telefonaltam es beirtak vagy 6 hetes volt a varolista, de nem kertek beutalot.
2019. febr. 12. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Akkor is elrákosodhat, ha nem veszik le, mint minden más anyajegy. Nem függ össze. Tényleg vannak nem szép anyajegyek, de 18 évesen leszedetheted már egyedül is!
2019. febr. 12. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
4%
Persze, biztassátok csak, hogy az anyja nélkül egyedül szedesse le! Nem tudom, ti milyen családban nőttetek fel, de egy anya a legjobbat akarja a gyerekének és jogosan félti. Senki nem fogadja lassan el magát úgy, ahogy van, mindig kell valami külső beavatkozás. Csak azt felejtik el, hogy mindig ott a kockázat is minden egyes beavatkozás után. Ezt kell mérlegelni.
2019. febr. 12. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Libers Pertz ***** válasza:
15%
Szebb nem lesz, volt kollégám is levetette, jó nagy volt az arcán, helyette kráter maradt, jobb nem lett a helyzet. Nekem is van az arcomon, de őszintén kit érdekel? Akinek tetszem annak tetszem így is és csak neki kell tetszek. A zsák mindig megtalálja a foltot. 16 éves vagy, anyukád helyesen cselekszik, majd kinövöd!
2019. febr. 12. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!