Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért piszkálnak folyamatosan...

Miért piszkálnak folyamatosan a jogosítvánnyal, vezetéssel? Utálom az egészet

Figyelt kérdés

17 éves vagyok, a KRESZ már megvan, vezetni járok éppen. De nagyon utálom. Az elején még tök kedves volt az oktatóm, de kb a 3. alkalomtól fogva egy paraszt. Mindenért azonnal ordibál, megjegyzéseket tesz (pl. hogy látszik, hogy a tanulmányi eredményeim a magolástól jók, mert hogy alapintelligenciám az nem sok van, meg hogy reméli majd vizsgán is beleviszem magam egy olyan szituációba, amin jót röhöghetnek a vizsgabiztossal és 10 perc után megbuktat, aztán mehet ebédelni, vagy a dolgára, meg hogy inkább háztartást vezessek, ne kocsit). Lány vagyok, velem itthon sem nagyon kiabálnak soha, ezért sokkal idegesebb leszek ettől... Szóval elrontok pl. egy parkolást, ő elkezd mellettem kiabálni és sértegetni, attól nem fogok jobban teljesíteni, csak teljesen szétcsúszok, és ez kihat az óra további részére. Már amikor meglátom a pasit a parkolóban, akkor gyomoridegem van, és legszívesebben hazáig szaladnék. Nincs olyan alkalom, hogy ne sírnék vezetés után. Pedig nem tartom magam egy lúzernek, van már két nyelvvizsgám, jól teljesítek az iskolában, az emberek általában kedvelnek. Ez a paraszt mégis tönkreteszi hetente 2 délutánomat. Igazából a hetem abból áll, hogy folyamatosan amiatt izgulok, mert vezetni megyek. Inkább még 10-szer elmennék egymás után nyelvvizsgázni, mint vezetni.


A szüleim meg piszkálnak, hogy szerezzem már meg a jogosítványt, el ne higgyem, hogy majd az egyetemre is ők visznek kocsival, és hogy már a barátnőimnek is van, nem olyan nehéz ez. És én nem is a vizsgától félek, hanem az órától, hogy éppen mikor kattan be nála valami, vagy mikor csinálok olyasmitől, amitől elkezd oltogatni. Sokszor már remeg a lábam a pedálokon, nagyon sz.rr érzés.


2019. febr. 12. 09:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Valts oktatot. Nem csak o van a vilagon. Ha jobb oktatod lenne jobban elvezned a vezetest
2019. febr. 12. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
97%

Az oktató azért piszkál, mert egy idióta.

Nem is értem, válts azonnal oktatót!


Nagyon sok pénzt kifizetnek a szüleid azért, hogy oktasson és te nem vagy köteles nála vezetni. Beszélj a szüleiddel.

Semmi értelme, hogy gyomorgörcsöd legyen egy jogsi megszerzése miatt.

2019. febr. 12. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Anyukádéknak elmesélted, hogy mekkora bunkó paraszt az oktatód?


Mert váltani kellene sürgősen.

2019. febr. 12. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
97%
Nem a vezetéssel van baj, hanem az oktatóval. Sürgősen hagyd ott ezt az oktatót! Egyébként nem értem, egy ilyen ember hogy tud megmaradni ezen a pályán? Két-három panasz után a főnökei is elgondolkodnának.
2019. febr. 12. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
97%
Én 45 évesen tettem le a jogsit. Nekem is ilyen gyökér oktatóm volt. Nekem egy idő után elegem lett, félreálltam, és közöltem vele, hogy nem vagyok a qrvája, hogy ordibáljon. Ha nem képes normálisan tanítani semmi gond, keressen egy másik oktatót, de nem tűrőm tovább a viselkedését. Egyenlőre még én fizetek neki, és nem fordítva. Az oktató meglepődött majd azt magyarázta, hogy mindenkivel így bánnak, mert szerintük így lesz jó sofőr majd az emberből. 1 éve megvan a jogsim. Utálok vezetni, mert kiölte a vezetési élményt belőlem..Keress másik oktatót ha nem tudod helyretenni.
2019. febr. 12. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Húgom épp most hagyta ott az oktatóját hasonló dolgok miatt.
2019. febr. 12. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
47%

Válts oktatót.


Egyébként ismerős, nálam is anyámék promózták, hogy jó lesz nekem a jogsi, anélkül nem is lehet élni, stb. 5 éve hever a fiók alján használatlanul, egyáltalán nem érné meg nekem vezetni, szóval sok értelme volt. :'D

2019. febr. 12. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Valts oktatot.

Az enyem vegig normalis volt, egyszer nem emelte fel a hangjat ha hibaztam.

2019. febr. 12. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
72%
Én sem szerettem az oktatómat. Szerintem az oktatók 90% ilyen elmebeteg, mert még senkitől sem hallottam jót. De túléltem :D És mindenki más is :)
2019. febr. 12. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Az en oktatom is eleg paraszt volt meg kiabalt minden hulyesegert, amig egyszer egy ilyen alkalommal lefekeztem es hasonlo hangnemben elmondtam, hogy nem azert fizetem, hogy kiabaljon velem meg sertegessen, hanem hogy tanitson, ha nem tetszik a kepem, elvalunk baratsaggal, van meg eleg oktato a varosban. Azota olyan kedves volt velem, hogy csak na 😁
2019. febr. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!