Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti hanyszor talalkoztok a...

Ti hanyszor talalkoztok a szuleitekkel egy heten?

Figyelt kérdés

Mar felnottek vagyunk gyerekek, de valamiert apam szerint heti 4-5x meg kene latogassuk. Szerintem ez sok, foleg hogy tobb munkahelyen is dolgozom es legalabb 1 oranyira lakik. A kapcsolatunk se valami fenyes szoval motivaciom se nagyon van, de ezen a 4-5 napon azert kiakadtam. Meg jo hogy nem akar ujra osszekoltozni


Ti hanyszor latogatjatok a szuleiteket?



2019. febr. 12. 09:59
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
77%

Mig egy utcaban laktunk akkor se talalkoztunk napokig.

Elkoltozve meg 2-3 alkalom havonta.

Meg nem tudom erteni mire jo ez a mindennapos latogatas.

2019. febr. 12. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Háttö... Anyósomék 1km-en belül laknak, van, hogy heti 3x összefutunk, de van, hogy 2 hétig sem. Anyámék 15km-re, Budapest túloldalán, velük kb havi egyszer, apámék meg 80km-re, őket évi 4x látogatjuk. A heti 4-5 akkor is sok lenne, ha szomszédok lennétek...
2019. febr. 12. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk 3 felnőtt, családos gyermekünk van.

Egyik 2 utcányira lakik, velük is rendszertelenül találkozunk, ahogy sikerül alapon, mert még mi is dolgozunk, ők is, tehát nem egyszerű.Inkább hétvégén van hogy vagy ők jönnek, vagy mi megyünk.De általában hétközben is van valami, amiért vagy ők, vagy mi elszaladunk.Tehát kb.hetente 2-szer találkozunk.

Másik két gyermekünk 40 km-re lakik, velük általában havi 2-3 alkalommal találkozunk.

Jó lenne gyakrabban, de nem sikerül, mert mindenki dolgozik, megvan a maga gondja, dolga.

2019. febr. 12. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Szintén egy órányira lakunk. 2-3 hetente találkozunk, többre nincs igény. Nálunk sok a munka, a szüleink szerecsére lekötik magukat. Mikor elköltöztünk, még rendszeresen kaptuk a "mikor jössz" kérdéseket, meg a "ritkán dugod haza a képed" jellegű beszólásokat, de idővel leépítettük ezeket. Fokozatosan, évek alatt egyre ritkábban mentünk. Jobb is, ha hozzászoknak, hogy maguk oldják meg az életüket, nem rokkantak, hogy mindig ott álljak mellettük.
2019. febr. 12. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

Heti 4-5x? Úgy, hogy egy órára lakik? Ez azért nem normális dolog.

Egy órányira laknak a szüleim, havonta-kéthavonta megyek hozzájuk (akkor egy hétvégi estét együtt is töltünk, másnap megyek haza).

2019. febr. 12. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonymousreview60 ***** válasza:
100%

Apám meghalt. Édesanyám 20 éve elvált tőle. Ő(k) 160 km-re vidéki(ek). Autót nem tartok. 3-4 hetente látogattam őket, illetve édesanyámat most. Ha kell segítség, megyek máskor is.

Édesapád fél az egyedülléttől vagy az öregségtől. A heti 4-5 látogatás nonszensz, főleg ilyen távolságra. Ha gyereked van azért, ha pároddal azt akartok, azért, ha párt akarsz, azért. Ilyen az élet, ezt apád vegye tudomásul.

2019. febr. 12. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Anyámmal kb. 2 hetente, apámmal kb. 2 havonta.
2019. febr. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

Kérdés, hogy van-e jelentősége.

Van, mikor heteket átdolgozunk együtt vagy összefutunk 1 nap 6-szor is, de a szabadidőnket csak nagyon néha töltjük együtt.

De nincs fix napi ritmusunk.

2019. febr. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

Két utcával odébb lakik apa,anya már nem él.

Itthon vagyok gyeden, a napi sétám a gyerkőccel arra vezet.

A munkahelyem az utca végén van, tehát ha dolgozom is beszaladok szinte naponta.


Szeretem apát, megnézem mindig jól van e, már elég idős.

Persze nem ülök be, csak benézek.

Más körülmények közt nem tudom, hogy alakulna. Azt hiszem ha egy órányira lakna, heti 1 látogatás lenne, mellette telefon. Persze ez a viszonytól is függ.

2019. febr. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Különben a nagyszüleim sose tettek le arról, hogy újra összeköltözzenek velünk, és folyamatosan érzelmi zsarolásként használták, hogy nem velük lakunk, és hajtogatták, hogy nem normális, hogy nem velük lakunk, készülj fel erre.
2019. febr. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!