Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért várja el anyám hogy...

Miért várja el anyám hogy sennyit se adjon egy lány a megjelenésre?

Figyelt kérdés

Fogszabályzó minek stb... Kozmetikumok minek... Haj ahogy isten adta...


Ez a mai világban...


2019. febr. 13. 19:23
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
15%

Szia!

Sajnos valószínűleg azért, mert pl. fogszabályzó nagyon sok pénzbe kerül, és fél, h nem tudja kifizetni. :(

kozmetikumok is drágák...

2019. febr. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
71%
Ilyenek a konzervatív emberek. Soha nem változnak meg, törődj bele.
2019. febr. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Szőrtelenítés se lehet, pedig abba semmi rossz sincs...
2019. febr. 13. 19:40
 4/19 anonim ***** válasza:
85%
Mennyi idős vagy?
2019. febr. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
10%

Ablakon kidobott pénz. Fogszabályzó indokolatlanul felesleges (nem, az nem indok, hogy nem úgy áll, ahogy te akarod vagy van valami egy-két miliméteres eltérés), a hajam nem kínzom, hajlakk, tupír, sütővas és vasaló helyett időt, energiát fektetek abba, hogy egészséges és kezelhető legyen, a sminkkel meg úgy érzem mintha egy maszkot pakolnék magamra és másnak akarnám eladni magam, mint aki vagyok, kösz, ebből sem kérek. Ha szeretnek, szeressenek azért, ami vagyok, ahogy vagyok, ha utálnak, akkor utáljanak ugyanezért.


Amit ezekre elvertem volna, félretettem, tíz év alatt lett belőle nyelvvizsga, csúcskategóriás telefon, laptop és megtakarítás lakásra. Csak hogy lásd értelmesebb dolgokra is lehet költeni...

2019. febr. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Fogszabályzó indokolatlanul felesleges


Képzeld nekem kettőt gyakorlatilag kinyomo a többi, mert nem fér el, meg hasonló genetikai problémák, amik nem csak esztétikailag, de egészségügyileg is problémásak.


Eléggé gyerekes vagy. Ez sokkal "normálisabb", mint egy laptop.

2019. febr. 13. 20:02
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha 18 alatt vagy, akkor fogszabályzót lehet TB-re is, ne csússz ki ebből a határidőből...
2019. febr. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
5-ös, nem mindegy, hogy az extrém hajszínt nem engedik a (mindenbizonnyal) kiskorú kérdezőnek, vagy egy olyan frizurát, ami illene hozzá, és nem csak "nő ahogy nő".
2019. febr. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
14%

En is a termeszetessèg hìve vagyok.

Valòszinü ezt tanitanám gyermekemnek is.

Emiatt neharagudj rà.

Kozmetikum is fölösleges.

A gyonyörű bőrert elèg az arcradir:oliva+tengeri só es a kèk tègelyes nivea ha nem zsiros a borod.

Allitolag olyan anyagok vannak benne,mint a legdragabb ranctalanito K remekben.

En sokaig festettem a hajam,de amikor rajottem es lattam mennyire kulonleges az,aki nem festi,azota en sem.

Figyeld meg a legbajosabb lányok,mind termeszetesek...

2019. febr. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
6%
Aki lehúzott az elolvasta egyáltalán amit írtam vagy az első mondatnál többet képtelen felfogni?
2019. febr. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!