Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek ha Anya nagyon...

Mit tegyek ha Anya nagyon korlátoz?

Figyelt kérdés

18 éves leszek 10 nap múlva, és Anya rám van szállva. Volt már barátom 3 évig, és akkor együtt aludtam vele, most meg a jelenlegi barátommal (6 hónapos kapcs.) nem engedi az együtt alvást, azt mondja, majd ha 18 éves leszel..

Meg abba is beleszól, hogyha többet vagyunk a barátomnál, hogy inkább ő jöjjön többet..

Az oltozkodesembe

is beleszol, pedig sose öltözök csöcskidobósan!



2019. febr. 16. 19:41
 1/5 anonim ***** válasza:
22%
Hát én is kilennék akadva, ha a 14-15 éves lányomat már kezelgették volna és 17 évesen már megint egy másik fiú! Mire 25 éves leszel egy kiélt nő leszel!
2019. febr. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Dalibor2000 válasza:
72%
Joggal mondanád azt,hogy 18 éves vagyok,semmi közöd nincs hozzá.
2019. febr. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
65%

Tipikus "nem fogja fel hogy felnőtt a gyerek és nem akarja elenedni", hozzáadva hogy feltehetőleg nem kedveli a fiút, ezért próbál tiltani tőle.

Nem tudsz mit tenni, viselkedj felnőttként, mutasd meg neki, tudod, mi az a felelősség (értsd: pl nem romlik a srác miatt a tanulmányi átlagod, becsülettel készülsz az érettségire, stb), idővel majd le fog járni.

Az egyetlen dolog, amit kerülnöd kell: a hiszti, mert azzal csak azt éred el, hogy soha az életben nem fog anyukád felnőttként kezelni, sőt! Kulcsszavak: higgadtság, engedelmesség, visszafogottság. Ezekkel bármit elérhetsz.

2019. febr. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Első! Kőbe van vésve, hogy az ember csak x évesen lehet szerelmes?

Azt meg nem tudom miből jött le hogy én 14-15 évesen vesztettem el a szuzessegem.


Utolsó! Köszönöm válaszod!😌

2019. febr. 16. 19:54
 5/5 anonim ***** válasza:
39%
10 nap múlva megoldódik a problémád. Amúgy meg nem kell rá hallgatni, el kell engedni a füled mellett. Igaza van az előttem szólónak, nem tudja elfogadni, hogy felnőtt vagy. Azon kívül semmit nem tudsz tenni, hogy nem hagyod magad.
2019. febr. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!