Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek? Miért van ez?

Mit tegyek? Miért van ez?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok. Anya nagyon szigorú. Semmit nem enged meg. Sosem megyek/mentem sehova csak nagyon ritkán. Azután is nagyon haragszik. Már 5 éve szeretek egy fiut és ő is engem. Most összejöttünk. És anya megengedte a dolgot. De amikor találkozni akarunk mindig nagyon haragszik. Ha este találkozunk az a baj. Ha nappal. Akkor az a baj. És nem tudom mit tegyek.

Mondtam neki hogy nem vonja el a figyelmemet a tanulásról sőt... Jobban tanulok hogy bebizonyitsam hogy nem vonja el a figyelmemet.

Állandóan azzal jön hogy én csak pasizok pedig 17 évesen olyan vagyok mint Aranyhaj a toronyban.



2019. febr. 19. 18:17
 1/4 anonim válasza:
100%
Szia, az én anyukám is nagyon szigorú volt. Én sem jártam sehova. Ezt csak a te érdekedben csinálja!! Próbálj meg leulni és beszélni vele őszintén. Már 21 éves vagyok és most már tudom miért csinálta és boldog vagyok hogy ennyire szigorú volt. Figyelj rá. És ne légy makacs. Próbáljátok kompromisszumot kötni. Figyelj a sulira úgy mint eddig. Nekem is sok problémám volt ebből.. De a hugomnak már több minden meg van engedve és látni is rajta a suli se érdekli csak a haverok stb...es a fiúval sem kell minden nap együtt lenni.. Erre van a fb. Videochat. Minél kevesebbet vagytok együtt a pároddal annál jobban megbecsulitek majd egymást.. Csak nézd mindennek a jó oldalát ;)
2019. febr. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonymousreview60 ***** válasza:
61%
Aranyhaj várandós lett. A hasa buktatta le. Te legyél okosabb. Emellett anyád túlféltése pont ahhoz a terhességhez vezet.
2019. febr. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
45%
Az ilyen túl szigorú szülők lelkileg teszik tönkre a fiatalokat. Ez nem egy normális féltés...ez már túlzó és beteges.
2019. febr. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hogy miért van ez ? Mert anyád bizonytalan, nem tudja, hogy konkrétan hogyan viselkedjen. Megérti ("...megengedte a dolgot..."), de még mindig az ő kiskorú kislánya vagy, akit meg kell óvni minden lehetséges veszélytől és a helyes úton kell tartani, de közben mégis idősödsz, felnőtté válsz, akit egyenrangúnak kell tekinteni.
2019. febr. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!