Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apukák, ha a fiatok meleg...

Apukák, ha a fiatok meleg lenne, vagy biszex és aktív, hogyan viszonyulnátok a passzív partneréhez?

Figyelt kérdés

2019. febr. 20. 19:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%

Kérdező, nem igazán értem a kérdést... a fiam párjához úgy viszonyulok, hogy ő a fiam párja, az az ember, akit a fiam a társának választott.

Hogy nő vagy férfi, idősebb vagy fiatalabb,... (stb)... az az ő dolga - elvégre is az ő párja - és nem az enyém.

2019. febr. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%
Egy dolgot nem értek, honnan tudná egy szülő, hogy a gyerekének milyenek a részletes szexuális szokásai. Heteróként sem úgy mutattam be otthon a párom, hogy "anyu, apu ő itt Zoli, imádom amikor megdug kutyapózban!"
2019. febr. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
96%
Ez meg a másik utolsó... nincs szokásban heterok közt se, hogy szülők és gyerekek egymással vitatják meg a szexuális életük részleteit.
2019. febr. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
96%
Egy szülőnek mindenféleképpen szeretnie kell a gyerekét , a szexuális orientációjáról különben sem tehet senki. Aki nem így gondolja az szülőként, emberként megbukott az életben. És meg sem érdemli, hogy gyereke legyen, véleményem szerint.
2019. febr. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
94%

Valószínű, hogy ha a szülő nem tudja elfogadni gyermeke beállítottságát- legyen az bármilyen -, akkor számolni kell azzal, hogy elveszíti azt.

Persze, hogy mindenki tudja, hogy úgy a normális, ha egy fiú, egy lány. És persze, hogy a másság undort kelt a legtöbb emberben. Így vagyunk kitalálva.

Azt gondolom, hogy az emberek nagytöbbsége azért nem hobbiból választja, hogy most heteró lesz vagy homoszexuális vagy egyéb. Ez nem egy kigyógyítható betegség. Valószínűleg genetikai eredetű, jelenleg még nem kimutatható. Valamelyik génje az illetőnek sajnos vagy nem sajnos kicsit eltér a nagy átlagétól.

Szörnyű lehet elsőször önmaguknak bevallani, elfogadni, majd mások tudtára adni..Nem lennék a helyükben. És most nem arra gondolok, hogy nem lennék homoszexuális, hanem nem akarnék más lenni.

Persze én sem szeretem, mikor reklámozzák magukat. Ez sajnos általában az ellentétét éri el az emberekben, mint amit szeretnének elérni vele. Még jobban utálják őket érte.

Az én véleményem az, ha az én gyerekemről kiderülne, hogy nem heteró, én is természetesen csalódnék. Aztán valószínű szomorú lennék azért, mert iszonyat teher ez számukra. De én azt mondom, nem érdekel, ki mit mond, ha a gyerekem nem lesz heteró, egy biztos: anyja biztos volt, van, és lesz is. Mert én szeretném akkor is, és mellette állnék. A partnerét pedig megpróbálnám elfogadni, nem arra gondolni, hogy ők egyneműek, hanem arra, hogy ő egy rendes ember, jól bánik a gyerekemmel, és szeretik egymást.

Akik kitagadják a gyereket ezért, hát egészségükre, lehet, majd egy szép napon megbánják. Remélem akkor majd azok a bizonyos kitagadott gyermekek megbocsájtanak.

2019. febr. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
97%
Uh, hát szerintem azt nem kéne senkinek (pláne nem szülőnek) az orrára kötni, melyikőtök a passzív... Hetero pár esetében sem publikus, miket csinálnak az ágyban!
2019. febr. 20. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
100%

A kérdező szerintem azért, mondja vagy tette oda az "aktiv" kifejezést, mert tetszik nem tetszik a szülöket nem kell beavatni, egy nem elfogadó szülő igenis automatikusan arra gondol, hogy most a gyereke más fiukat... vagy más fiuk az ő gyerekük


Sajnálatos, de a saját apám is ilyen

Azonnal elmondta, hogy nem érti a melegeket, főleg ha passziv beálitottságú

Azt mondta, hogy ha aktiv azt megérti de azt nem hogy egy férfi "női szerepű" vagyis más férfi...


Majd hozzá tette, ezt nőben sem érti, hogy az oké hogy egy nő női szerepű de azt nem hogy egy nő férfi szerepű


Azt is megjegyezte, hogy szerinte a melegek igenis kamuznak és tudnának közösülni nőkkel, sok melegnek van felesége gyereke, szerinte kamuznak és félnek a nőktől, amikor kiakartam állni a melegek mellett (magam mellett)


Veszekedni keztünk, majd elhallgattam és elhatároztam, hogy nem mondom el neki, amugy is fájt az a beszélgetés

2019. febr. 21. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
100%

Még azt is hozzá tenném, hogy apám azt mondta akkor miért nem keres egy olyan férfi (meleg) aki passzivnak mondja magát egy erősebb, dominánsabb nőt?


És egy nő miért nem keres egy leányosabb férfit? 😪

Fájt nagyon, de nem akartam elmondani neki, hogy mert ez nem igy működik és ahogy elmondta, ész érvel se lehetne meggyőzni :'( neki az nem elég "bizonyiték" hogy genetika vagy hogy nem áll fel lányra és pont

2019. febr. 21. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
57%
7: De azt tudod, hogy ez csak hetero fantázia? A legtöbb meleg csak az orális szexet űzi.
2019. febr. 21. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
91%
#9, ezt mégis hol hallottad?😀
2019. febr. 21. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!