Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nektek használ anyátok a...

Nektek használ anyátok a cuccaitokból, testápoló stb?

Figyelt kérdés

Nem ( veszi, de kiszolgálja magát folyton... A. Legviccesebb, hogy simán elhasznál valamiből egy flakonnal is, aztán nem vesz helyette, de megjár neki... Múltkor egy csomag gyantát... Nekem nem is maradt.


Lehet mondani, hogy de mennyi mindent vett ő is neked, igaz, de ez sok, ha nekem nem is marad belőle.


2019. febr. 22. 22:29
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
38%
Anyukám meghalt tavaly novemberben, bár használná el az összes testápolómat inkább... Ez legyen a legnagyobb bajod az életben. :)
2019. febr. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
93%
Szokott igen, de sose használ túl sokat belőle
2019. febr. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
84%

Szokott, bár általában elkéri tőlem, viszont én is szoktam az ő cuccait használni. Nem szabad irigykedni, főleg nem a saját anyukádra.


21L

2019. febr. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 A kérdező kommentje:
Nem sajnálom tőle, csak tök rossz, hogy a saját pénzeden veszed, aztán mikor kellene, ott a hült helye...
2019. febr. 22. 23:04
 5/37 anonim ***** válasza:
3%
Zárd el ha irigy vagy a cuccaidra,amugy minek gyanta,tisztességes nő nem kencél meg szőrtelenit..
2019. febr. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
63%

Hát én mindenből nagyon szívesen adok anyának, volt már hogy elhasználta a testápolómat, meg a teafaolajamat, meg hogy vettem tusfürdöt és abból is használt, de engem ez nem zavar. Mert tudom, hogy a pénzt, amiből vettem, ha zsebpénz is..ő tőle van. És örülök neki, ha bármimhez hozzá nyúl, mert akkor tudom, hogy szépülni akar:)

Én tényleg bármim bármikor odaadom neki.

Nagyon szeretem őt és egy testápolón nem fogunk összeveszni!!:D meg semmi ilyesmin.

Főleg, hogy tudom, ő is milyen önzetlen velem, hogy bármilyen ruháját kölcsönadja ha kérem, vagy ha elmegyünk vásárolni mondjuk tegyük fel ruhát nem magának, hanem mindig nekem keres, hogy van -e valami ami nekem tetszene.

Úgyhogy ne csináld ezt szerintem se, szeressétek egymást. Amíg meg tőle kapod a pénzt ne vesszetek össze pár száz vagy pár ezer forinton!!!!:)

2019. febr. 22. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
90%
Szeretet nem zárja ki, hogy tisztelem a másik cuccát. Sőt, fordítva. Ha valakinek elhasználom önző mód a cuccait...
2019. febr. 22. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
30%
És mond csak, hogyhogy anyud el tudja használni a cuccaidat? Csak nem eltart még mindig?
2019. febr. 22. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 Metionin ***** válasza:
88%
Nem használt belőle soha, ő alapból nem él ilyenekkel hogy pl. arclemosó vagy hajbalzsam, szóval nem is érdekelte hogy nekem van. Persze nem is vett soha, magamnak vettem mindig (és nem, nem abból a pénzből amit ő adott). Ha valamiből kérne, ésszerű mennyiséget nyilván szívesen adnék neki de más cuccát kifogyasztani és nem venni helyette szerintem akkor is bunkóság ha rokonról van szó.
2019. febr. 22. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 HaEv ***** válasza:
84%

Kedves Kérdező!

Úgy tűnik, felnőtt vagy önálló keresettel, így nem édesanyád veszi neked az ilyen dolgokat, hanem te magadnak. És gondolom, a rezsibe is beszállsz meg minden ilyesmi.

Anyukád valószínű megszokta, hogy minden, ami otthon van, az az övé is, tehát használja.

Két lehetőséged van: elköltözöl vagy elteszed azokat a dolgaidat, amikre rájár, és kész. Aztán úgyis el fogsz költözni egyszer. :)

Nekem a lakótársak csinálnak ilyet - albérletben élek jó ideje. Aminél észreveszem, hogy rájárnak, először ráírom a nevem, ha nem használ, beviszem a szobámba és időnként olyan helyzetbe kerítettem magam, hogy kérnem kellett a másiktól ezt-azt. Egy kis szocializációs oktatás. Ha ez sem válik be, mert a szobámba is bemegy, bezárom a szobát és másik albit keresek. Bár eddig csak egyszer fajult eddig a dolog. A név ráírás döntően elég szokott lenni.

2019. febr. 23. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!