Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ez mérgező anya fia viszonynak...

Ez mérgező anya fia viszonynak számít?

Figyelt kérdés
26/F vagyok. Gyerekkoromban elkényeztettek, még mindig otthon élek. Három éve van egy informatikus diplomám, de csak alkalmi távmunkáim voltak, vagy munkanélküli voltam. Most ugyan van egy bejelentett irodai fejlesztői állásom egy sufni cégben, ahol utálok dolgozni, bár a munkamorálom egész életemben nulla volt. Szívem szerint otthagynám a helyet, de anya közölte, hogy akkor kitesz itthonról. Egyrészről jól megvagyok itthon a semmittevésben, illetve a munkahelyen is malmozok az idő nagy részében. Annak ellenére, hogy kb. se állást nem tudnék máshol találni, se magamról nem tudnék gondoskodni, sokszor úgy érzem, hogy nem jó a helyzet így. (Édesapám fél éve meghalt)

2019. febr. 24. 22:21
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
83%
hm
2019. febr. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
94%
Nem, ez a szülőn élősködésnek számít. Itt maximum anyukád van mérgezve a lustaságod miatt.
2019. febr. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 A kérdező kommentje:

Ha van konkrét kérdése bárkinek, akkor válaszolok, de egy hümmögésre nem tudok mit mondani.


Vannak nagyon szeretteljes emlékeim is anyáról, és sokat megtett értem. Az öcséim nem kaptak annyi törődést, mint én, belőlük normális ember lett, én meg hát egy sz*r alak lettem.

2019. febr. 24. 22:31
 4/42 anonim ***** válasza:
96%
És mit akarsz csinálni siránkozás helyett?
2019. febr. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
100%
otthon semmi dolgod , munkahelyeden semmit se kell csinálnod kb , nem hogy örülnél a jó dolgodnak..
2019. febr. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
96%
Hmmm
2019. febr. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
95%
Nem ez nem az. Akkor lenne az, ha neki jó lenne ez a helyzet, de azért ezzel sakkban is tartana. Illetve arra törekedne hogy ne állhass a saját lábadra, de azért mindig megkapnád hogy élősködő vagy.
2019. febr. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
94%
Ha felismerted a problémát,az már félsiker. Azért az informatikusok elég keresettek, találj egy rendes munkát, gyűjts albérletre, költözz el édesanyádtól, rakj félre pénzt, vegyél házat. Tudom,nem ilyen egyszerű,ahogy írom,de siránkozás és önostorozás helyett tegyél valamit!! Azért még nem vagy annyi idős,hogy helyrehozhatatlan lenne a dolog.
2019. febr. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 A kérdező kommentje:
Ami a munkahelyet illeti csak egyrészt jó a semmittevés, sokáig nem fog tudni így működni, tök káoszos hely. Ami az életemet illeti, egy ideig jó lesz így, nem biztos, hogy örökké.
2019. febr. 24. 22:49
 10/42 anonim ***** válasza:
27%

Anyu kiteszi utcára a női nevelésének a gyümölcsét..

40F

2019. febr. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!