Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apám 4 èves koromban elhagyott...

Apám 4 èves koromban elhagyott most 25 vagyok édesanyám nevelt fel aki tavaly elhunyt jelenleg apameknal lakom ma picit össze kaptunk mostoha anyám miatt erre apám benyogi hogy örüljek hogy idegenkènt náluk lehetek igaza van?

Figyelt kérdés
2019. febr. 25. 19:18
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
95%

25 évesen minek költöztél oda apádhoz, aki gyakorlatilag idegen?????

Ennyi idösen egyetlen értelmes ember sem menne bele ilyen helyzetbe!

2019. febr. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
45%

Nem a te szemszögedből,de az őszemszögéből idegen vagy.. De eleve elhúznék onnan egy szobába akár ahol idegen vagyok.. Gondolom a légkör is az h eltürnek,de nem szeretnek apád se,soha különben nem lenne a kérdésed,eleve be se költözök ahhoz aki rám se néz 24 évig és idegennek nevez.. :(

40N

2019. febr. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
87%

Az, hogy igaza van, az tény. 25 évesen nem ártana már a saját lábadra állnod. Külön költözni, párt keresni, családot alapítani.


A megfogalmazás módja viszont egy alpári, apához nem illő viselkedés.


Én biztos közölném vele, hogy ha idegenként tekintessz rám, akkor köszönöm, de nem kérek az "itt levésből", de ő se számítson rám majd amikor öreg lesz és egyedül lesz

2019. febr. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
81%
Nem volt jogos, én úgy gondolom. Számára te nem idegen vagy, hanem a gyereke, mindegy, hány éves vagy, ha "megcsinálni" meg tudott, onnantól ez van. Olyan szempontból igaza van, hogy "örülhetsz", hogy befogadott magukhoz, mert erkölcsösség ide vagy oda, elég sokan ezt nem tennék meg! Az mondjuk elég gáz volt a részéről, hogy "idegennek" nevezett, de hát ez van. Lassan úgyis eljön az az idő, hogy el kell költöznöd.
2019. febr. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Kényszerből mentem oda elkellett adni a házat amiben èdesanyámmal laktunk ès " apám hívott oda hozzájuk
2019. febr. 25. 19:34
 6/22 anonim ***** válasza:
43%
Kinek kelett odadni?
2019. febr. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Jelzálog hitel volt rajta elvitte a bank :(
2019. febr. 25. 19:49
 8/22 anonim ***** válasza:
9%

Miért is kényszerből?!

25évesen még nem dolgozol???

Nincs érrttségid vagy valami végzettséged stb?


Ikább egy szoba bérlet!


Apád csak biológiailag az, valóban tul.képp idegenek vagytok, ő csak megtűr a saját házában. Ez van, kár volt oda menni is. Szard le és költözz.

2019. febr. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
42%
Egy szobát bérelni azért csak tudnál, akkor nem lennél ott útban...
2019. febr. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
60%
Apad nem mintaapa valoban de ennyi idosen sajat labra kene mar allni.
2019. febr. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!