Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám nem enged végigmondani...

Dorianwok kérdése:

Anyám nem enged végigmondani egy mondatot mert folyton erőteljes hangon rámkiabál, majd engem tol le érte?

Figyelt kérdés
Teljesen nyugodt hangnemben szólok neki egy veszekedés során majd rámordít hogy nem érdekli és hogy neveletlen vagyok stb. Legutóbb éppen az volt a téma hogy mivel szakiskolás vagyok nem akarok munkásnapom délutánján végig tanulni ahogy az iskolás napokon teszem. Erre jött a címben említett tényező. Mit tegyek?

2019. febr. 28. 17:49
 1/9 anonim ***** válasza:
11%
Annyi dolgod van csak, hogy tanulj!
2019. febr. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Drazicc ***** válasza:
27%

1, vedd fel videóra

2, dobd fel youtube-ra

3, dobj egy linket :)

2019. febr. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
27%
A #2 es ötletét támogatom :"D
2019. febr. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Úristeeeeen,azt hittem csak nálunk van ez! Próbáld figyelmen kívül hagyni kb a teljes lényét,én is ezt csinálom. Még dühösebb lesz,aztán rájön,hogy nem tudja a kontrollmániáját kiélni így rajtad. Mert ez az. Nálunk ugyanez a helyzet...
2019. febr. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
95%
"hogy neveletlen vagyok" => Hmmm.... Azért ki a felelős? Egy szülőtől ez mekkora öngól már... 😂 (Ja, én is az vagyok, mielőtt valaki támad...)
2019. febr. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd a sorsára, amikor leugat és amikor felelősségre von ezért, akkor megmondod neki, hogy azt kapja, amit ad! - Ha következetesen nem hajlandó végighallgatni, akkor neki is szembe kell néznie ezzel! Ha normálisan szól hozzád, normálisan fogsz válaszolni! (-De ezt tartsd is be akkor következetesen!)
2019. febr. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
90%

Szörnyű!

Ne hagyd magad.

Szerintem,olyankor hagyd ott,mond azt megvárod,amíg lecsillapodik.

2019. febr. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
55%

Ezt nálunk úgy mondják, hogy visszabeszélsz, magadnak akarod az utolsó szót.

Ezzel egyébként én se értek egyet, nálunk is ez volt. Maradj csendben. Ha nagyon harcolni akarsz, költözz el, semmi értelme beleállni, egy felnőtt ember véleményét erről úgysem tudod megváltoztatni.

2019. febr. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
55%
Én ilyenkor azzal zártam le a vitát, hogy azt mondtam neki: "Ugyan, mit értesz te ehhez!"
2019. márc. 1. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!