Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Eddig elküldtek, hogy költözze...

Eddig elküldtek, hogy költözzek már el, most meg?

Figyelt kérdés

Eddig tényleg nagyon elharapódzott a viszony, közölték már, hogy bele kéne lőni háttal a Dunába, takarodjak, gyűlölnek stb. A diplomaosztómra el se jöttek, a születésnapomat már évek óta nem tartjuk meg, csak annyira, hogy apám fájdalmasan megrántja és röhög, mert fáj nekem. A cuccaimat rendszeresen átkutatják amikor nem vagyok itthon, minden nap kiabálnak velem ostobaságokért (MIÉÉÉÉRT azt a zsemlét vettem el és nem a másik, ugyanolyant?!), az ajtómon nem lehet zár, állandóan benyitogatnak. Szóval nem normálisak és én is utálom őket...

Elköltözöm, van munkám, immár tudok albérletet fizetni kaucióval. Felkészültem rá, hogy pezsgőt bontanak és elkezdenek ünnepelni, ennek ellenére totál kiakadtak, hogy minek akarok ÉN albérletbe menni, maradjak csak itthon és gyűjtögessek például, meg ki fog nekik segíteni ezentúl a házimunkában, hogyan képzelem, hogy csak így itt hagyom őket stb.

Én meg nézek rájuk, mert eddig erről szó sem volt, hogy akár egy kicsit is érdekelném őket, legalábbis akkor nem közölték volna velem párszor, hogy pár katonának meg kéne erőszakolnia és addig verni, amíg mozdulni tudok és bele nem halok.

Ez most így akkor mi?



2019. márc. 3. 20:19
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Tipikus,kell a cseléd lábtörlő ha elmész max egymáson verhetik le a sok szart,remélem nem maradsz ott,én simán elhordtam a cuccaimat,és egyszer csak nem mentem többet haza. :) Azota se láttak.
2019. márc. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne érdekeljenek, menj el! Undorítóak, a helyedben hozzájuk sem szolnék, nem hogy még segítsek a házimunkában, vagy bármiben. Közöld, hogy költözöl és kész, és miután elköltözték szakíts meg velük minden kapcsolatot, ilyenekre nincs szükség az életben. Ezek nem szülők (gondolom a szüleidről van szó), hanem gusztustalan férgek, akiknek eltökélt szándékuk, hogy minél jobban beléd tudjanak rúgni, de nem szabad hagynod!
2019. márc. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Menekülj! Most már legyél végre boldog!

Ők csak biológiai szülők!

Kívánom, hogy találj igazi, megértő társra, aki szeretni fog!

2019. márc. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi a kérdés? Elköltözöl. Ennyi. Vissza se nézz!
2019. márc. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Jesszusom,nagyon sajnálom,hogy ilyen családod van.

Pakolj össze, és költözz el minél hamarabb. Ne hagyd magad befolyásolni.

2019. márc. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon körültekintően szervezz meg mindent az önálló életkezdéshez, nehogy valami miatt "vissza kelljen fordulnod". Amikor minden együtt van, AZONNAL lépj le. Nem félig, egészen.

Ők majd találnak mást, akit gyűlöljenek, akin kiéljék magukat, akivel eltartassák magukat, akit Dunába lőjenek. Te pedig építgesd a magad életét, találj olyanokat, akikre számíthass, ha mégis baj lesz. Mert visszaút nincs.

Jómagam előbb fordulnék a vadidegen sarki csöveshez segítségért, mint ilyen sz@r emberekhez.

Annak meg csak örülj, ha nem mentek el a diplomaosztódra: képzeld, mekkorát égtél volna azok előtt, akik nem tudták, hogy ilyen állatokkal élsz. Nem tartozol nekik, még egy szülinapi tortaszelet árával sem. Így jó, nem vagy "elkötelezettjük", semmilyen értelemben sem.

Akkor mielőbb menj és vissza se nézz! Nincs mire...

2019. márc. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Így van ahogy a többiek írták. Arra vagy, hogy levezessék rajtad a szart. Ha megteheted vissza se nézz.
2019. márc. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Tegyél róla, hogy se tőled, se mástól ne tudjanak zaklatáshoz olyan adatokat szerezni rólad és az ismerőseidről, amiket te nem akarsz tudatni. (cím, telefonszám, egyéb "személyes dolog"...stb. Inkább legyen két számod, míg az általuk ismertről lekopnak).

Különben pokollá tehetik az életed és ebben szerintem holtuk napjáig "számíthatsz rájuk".

Minél előbb, minél távolabb: sok sikert!

2019. márc. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg csak bántani akarnak, és befogni mindenre, és beléd törölni a lábukat.

Szép új életet!

2019. márc. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért érdekel hogy most mit gondolnak? Költözz és tiltsd őket. Problem sokved.
2019. márc. 4. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!