Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Vajon kötelességem az apának...

Vajon kötelességem az apának az üzeneteit fogadni fb-on, mielőtt elvinné láthatásra a gyermeket?

Figyelt kérdés

le akarom törölni a gyermekem apját a fb-on, ugyanis már többedik alkalommal keresnek miatta, hogy kiket lopott meg, illetve kivel feküdt le, stb...

Telefonon elérhet ha akar. De egyáltalán kötelességem vele bájcsevegni minden láthatás előtt? Általában alkudozik csak, hogy neki épp 4 helyett csak 5-kor jó, vagy vasárnap helyett mondjuk csak szombatig ér rá. A bíróságon megítélték neki a konkrét időpontokat, amiket elfogadott, hogy mmikor viheti a gyermeket, tehát kérdés abszolut nem lenne.


Az okoskodó, nem a kérdésemre válaszoló kommentektől kérlek kíméljetek. Tapasztalat érdekelne, más hogyan oldaná meg.



2019. márc. 4. 06:27
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
88%

Nem, nem kötelességed Facebookon kapcsolatban lenni vele

Mondjuk értelmes dolog vele amugy kapcsolatot tartani, hiszen van egy közös gyerek.

2019. márc. 4. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
38%

Nyilván nem így van fent ismerősként, hogy én vagyok az ex, a gyereke anyja, tehát nem emiatt találnak rád mások. Szóval ez hülye indok.


Ha ő zavar, töröld, tiltsd, kész. Aztán majd azért sírsz, mert nem szólt, hogy később jön.

2019. márc. 4. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
Igazából mindegy, mert ha én keresem, meg sem kapja az üzenetem, hívni meg hiába hívom, nem veszi fel, sőt kikapcsolja az első hívás után, ha vele van a gyermek.
2019. márc. 4. 07:10
 4/29 anonim ***** válasza:
23%
Minek hívod, ha vele van a ygerek?
2019. márc. 4. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
46%
Miért volnál köteles??? Törvény írja elő??? -_-
2019. márc. 4. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
25%
facebookon nem .
2019. márc. 4. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
49%
Nem. Beszélni soha nem beszélek az exemmel, ha vmi van viber irunk.
2019. márc. 4. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
32%

#1, #2

Viber, telefon... Meg lehet oldani, nem létszükség a facebook, meg a messenger, ha a kérdező nem akar ilyen módon kapcsolatot tartani az exével...

2019. márc. 4. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
81%

8!


Nem írta senki, hohy a Facebookon kell kapcsolatot tartani. Sőt. 1: "Nem, nem kötelességed Facebookon kapcsolatban lenni vele" 2" Ha ő zavar, töröld, tiltsd, kész. "Érto olvasás, általános iskola 2. osztálya.

2019. márc. 4. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
52%
Mellesleg miért kellene épp vibert használnia? Mert anyukát a Facebook zavarja? Apukát meg a viber. Szerintem pl a viber egy nagy kalap xar.
2019. márc. 4. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!