Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Végleg megszakítsam a kapcsola...

Végleg megszakítsam a kapcsolatot a családommal?

Figyelt kérdés

21 éves lány vagyok.

Apukám kiskoromban meghalt.Nővéremmel,és anyuval élünk.sosem volt jó kapcsolatom velük, mások a nézeteink. Anyu nem dolgozik,nem takarít, nem főz. az én pénzemből veszi az ételnek valót.Nővérem önálló, de anyut,es engem sem segített ki soha pénzzel.

Csak a bántást kapom,hogy húzzak már el a háztól, haszontalan vagyok. nincs egy külön szobám sem. Teljesen megfolytanak. Nem engedik ide a barátom, nem szeretik sem őt, sem engem. Fenyegetőznek, hogy így még úgy megvernek. Volt már rá példa, hogy megvertek.kék zöld voltam.

Mit tudok tenni ilyen helyzetben?


2019. márc. 4. 22:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Én már 18 évesen elrobogtam volna,aztán üssék egymást és keritsenek uj eltartót.. Ne legyél balek..
2019. márc. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem olyan egyszerü, ha semmi pénzed nincs, mert mind elmegy arra, hogy ne haljatok éhen.
2019. márc. 4. 22:48
 3/13 anonim ***** válasza:
90%
Akkor nem adok megveszem a sajátom,élődsködök mehetnek dolgozni,Növérke pénze hová kerül,anyucinak miért büdös a munka és háztartás? Ne legyél ilyen buta..
2019. márc. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem arra vagyok kíváncsi, hogy ez így nincs rendben. Azt tudom magamtól is. Arra vagyok kíváncsi, hogy hogyan keressék egy kiutat..?
2019. márc. 4. 23:03
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Erdekes a te penzedbol eltek megis elzavarnak? Ha elmesz mibol fognak enni? Meg is erdemelnek hogy ehen pusztuljanak. Keress egy olcso alberletet vagy garzont vagy mas rokonod nincs akihez lelephetsz esetleg baratnok ? Mi a helyzet a paroddal o nem tudna segiteni megpattanni? Ne add oda a penzed es ha nyilik ra lehetoseg kalap kabat. Vernek teged es zavarnak elfele valoban nincs ott mit keresned jobb neked nelkuluk es vissza se nezz soha
2019. márc. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
63%
Kiut,nem adsz egy forintot annak aki nem dolgozik,nem végzel más helyett semmit,keresel albit v szobát és elkötözöl,v a pasiddal közösen,ha ez nem felel meg,maradsz eltartod őket vereted ,magad pasi lelép és picsoghatsz tovább h sajnáljunk.
2019. márc. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

A kérdés a válaszodra igen.


Bővebben:


Barátod tudna segiteni? Esetleg nála meghúzhatnád magad amig nem teszel félre egy szobára?

2019. márc. 4. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
27%
6-os hatha te beavatsz: miért fontos számodra a tanács után egy bunkózás még?
2019. márc. 4. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
85%
Mert nem birom az ilyeneket,ide jön picsogni ,de semmi se lesz jo,bármit tanácsolunk,arra jön kifogás flegmázás,na ezért,mert ez is kiirja majd 20x de jövöre is verik és lehuzzák.
2019. márc. 4. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Költözz a barátodhoz, ha korai még az összeköltözés akkor csak arra az időre, amíg egy albira plusz kaucióra félre tudsz tenni. Ezek az emberek nem szeretnek téged, csak kihasználnak. Ha maradsz magadat teszed tönkre és teszed mártírrá, csak tök feleslegesen, mert az életben nem lesznek érte hálásak és még az életed is elcsellózod. Az hogy a családod nem jelenti azt,hogy szeretned kell őket, vagy feláldoznod az életed értük, azon kívül,hogy egy családba tartoztok, rosszul bánnak veled és nem becsülnek. Ilyen életet akarsz élni? A párkapcsolatod is rámehet előbb-utóbb.
2019. márc. 5. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!