Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális, ha a szülők ilyen...

Normális, ha a szülők ilyen szörnyűségeket feltételeznek a gyerekükről?

Figyelt kérdés

Apukám nem akart elengedni anno 15 évesen elengedni a gimnazista iskolabálra (tartott komoly 22.00-ig), ahol volt tanári felügyelet is, illetve a szülők is jöhettek felügyelni önkéntes alapon, mert szerinte az egész időt (18-22.00) a mosdóban tölteném random alakokkal, és csak az nem b*szna meg (sajnos ezt most szó szerint idézem), aki nem akar.

Ugyanígy nem mehettem ki barátnőkkel még csak napközben se, mert ugyanez várt volna rám, csak nem a mosdóban, hanem a bokrokban.


19 éves koromig szűz voltam, akkor volt először komoly kapcsolatom, és el is költöztem otthonról. Azóta is a párommal vagyok.

15 évesen a kutya nem fordult utánam, nem érdekeltem senkit, (meg engem se érdekeltek a fiúk), így ha valakivel a mosdóban akartam volna csinálni valamit, azt nekem kellett volna bevonszolni és megerőszakolni.


Ugyanígy már 12-13 évesen megkaptam, hogy úgyis a testemből fogok élni, ezt előre látni már ilyen korban (nem így lett, diplomám lesz).



Mi visz rá értelmes felnőtteket ilyen megállapításokra?


(Tudom, hogy "nem normális", csak így tudtam kiírni érthetően)


2019. márc. 10. 19:21
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
A keserüség viszi rá őket,udv a klubban.
2019. márc. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%

Az viszi rá az ilyen felnötteket, hogy ő ilyen beállitottságú.

Tehát fiatal korába ő ezt csinálta.

Gondolta te is ilyen vagy.

Ennyi, nemm kell tulragozmi es rágodni rajta.

2019. márc. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
26%

Én pont az ellenkezője vagyok/voltam és a lányomat nagyon lazán fogtam.

Meg is lett az eredménye.

2019. márc. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Az apudnak van egy kis beütõdése.Nem lehet,hogy azt szerette volna,hogy igy éljél?



Utolsó válaszoló és mi lett az eredménye,hogy lazán fogtad a lányodat?

2019. márc. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
.
2019. márc. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha apukádról van szó, akkor tulajdonképpen az, hogy elfojtott (vagy tán nem is annyira elfojtott) szexuális vágyat érez irántad. Onnantól pedig a féltékenység, annak is a beteges válfaja, amelyik totálisan birtokolni akar, szóval az mozgatja apukádat.
2019. márc. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ő nem értelmes felnőtt. Az enyém is hasonlókat mondott. Hogy biztos tinimami leszek, mert az öreganyja is az volt, és hasonlítok rá, vagy pl, amikor a barátom sógora vitt volna a barátomhoz, mert arra járt felénk és ne buszozzak a másik helységbe, azt mondta, hogy biztos leáll az út szélén és megb..sz. A fickó sosem volt olyan, nem is lett semmi baj. Engem se engedtek diszkóba meg szórakozni se a barátnőkkel, csak amikor az említett barátom meglett. Sokáig undorító megjegyzései voltak a barátnőimre, hogy biztos cseréli már az olajat (menstruál) meg bámulta a fiatal csajokat az utcán és hasonlóakat mondott. Féltem tőle és undorodtam, mert nálam is bepróbálkozott volna. Amikor rászóltak, hogy neki is lánya van, tisztelettel beszéljen, akkor a válasz az volt, hogy mind csak bas... zásra való. Aztán abbahagyta az italozást és mintha kicserélték végre. A mostani barátomnak, amikor ezeket elmeséltem, mondta, hogy úgy beszél velem apám, mintha valaha rosszat tett volna, és nagyon megbánta, akkor lett neki világos.
2019. márc. 11. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez tipikusan az a felnőtt, akinek az érzelmi-értelmi intelligenciája megragadt egy nagyon alacsony szinten és gyakorlatilag alkalmatlan arra, hogy gyereket neveljen. Az ilyennek legtöbbször csak azért lesz gyereke, mert szeret b..szni.


Én apám alkoholista volt. Neki is megvolt a véleménye, hogy a nő csak b..szásra való, meg lánygyereket csak az "csinál" aki gyenge, az igazi férfi mint ő csak fiú gyereket n"csinál".


Férfiként folyamatosan megkaptam, hogy egy senkiházi szar vagyok, akiből soha semmi nem lesz. Nem lesz házam, nem fogok dolgozni, nem, viszem semmire. Nm voltam jól kinéző gyerek, gyenge is voltam, visszahúzódó, nem az a "férfi" aki méltó az ő "utódának".


Ahhoz képest felnőttként egészen jól megvagyok. Vannak barátaim, hobbim, elég jó fizetésem, dolgozom, kitartó vagyok, van céges autóm, megtakarításom. Idővel lakásom is lesz. Sajnos ismerkedés és kapcsolatok szempontjából én is nulla vagyok.

2019. márc. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%

Jaj 16 évesem én is megkaptam, hoyg mekkora ch...rva vagyok, álljak ki az útszélére, mert valami olyan filmet adott a tv amiben "az" is volt és nem kapcsoltam el...


Ja meg nálam mi dent volt, én idióta 23 éves koromig ott laktam,addig nem is lehetett senkim... 18 évesen nem akartak elengedni az osztálytársakkal grillezni, mert ott tuti orgia lesz, mert fiúk is voltak ott... Ja, 17 évesen elvoltunk osztálykirándulásra, utána anyám elvitt nőgyógyászhoz, mert tuti terhes vagyok, mert a csoportképeken látott fiúkat is...

2019. márc. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!