Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit szólnátok hozzá ha a 17...

Mit szólnátok hozzá ha a 17 èves, közèpiskolás gyereketek hazaállítana egy 33 èves fèrfival hogy ő a barátja?

Figyelt kérdés

A fèrjem aki egy nyugodt ember, majdnem neki ment a fèrfinak. Èn nem tudok semmit mondani annyira ledöbbentem. Tavaly még a kisöccsèvel ès a húgával babázott, jàtszott. Egyedül számlát sem fizetett pl be soha. Sok szempontbóll gyerek mèg így azóta szigorúbban fogjuk.

A kisasszony most nem áll szóba velünk mert tönkretesszük az èletèt. Ha egy korabeli fiúval lenne nem is szóltunk volna semmit. Tapasztalatlan eggy felnőtt fèrfi csak kihasználja. Túlzàsba estünk?


2019. márc. 12. 10:26
1 2 3 4 5 6 7
 1/68 anonim ***** válasza:
84%
Elhiszem hogy védeni akarod mint minden normális szülő, de még ő maga meg nem tapasztalja addig nektek nem fog hinni.
2019. márc. 12. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/68 anonim ***** válasza:
71%
Fuu nem örülnék neki. Én is kivágtam volna az biztos. Tudom, mostanság nagy divat, hogy a kor nem számit stb stb, de igenis számit! Most még igen, mert a 17 éves még inkább gyerek mint felnőtt, a 33 éves pedig már rég nem gyerek..sokkal tapasztaltabb.
2019. márc. 12. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/68 anonim ***** válasza:
45%

Mert pl egy 20 éves nem használná ki a tapasztalatlan gyermeket?

Örülni kellene, hogy "hazaállított" azzal a férfival. Könnyen lehet, innentől nem sokat fogtok tudni a kapcsolatairól.

2019. márc. 12. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/68 anonim ***** válasza:
74%
Azért egy 20 évest ne vegyünk már egy kalap alá a 33 évessel..
2019. márc. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/68 anonim ***** válasza:
61%

Ez a félünk hogy kihasználja, ez annyira gagyi már. Főleg a mai fiatalak között, akiknek csak a szex a fontos és semmi más. Ugyan úgy kihasználhatja egy vele egykorú is. Ettől függetlenül persze nem szép. Én se támogatnám.

Max egy 10 év menne el a szemebe ebben a korban.

A lányotok sem kislány már, minél jobban tiltani akarjátok, annál jobban ellenetek lesz. Főleg ha első kapcsolata.

2019. márc. 12. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/68 anonim ***** válasza:
87%
Én sem örülnék neki, de ha eltiltjátok, akkor tényleg csak azt éritek el, hogy pl. titokban fog vele találkozni. Ez egy elég rossz helyzet,de gondolom ti is úgy gondoljátok, hogy nem lenne jó ha ez miatt nem merne szólni nektek ha baj van (pl. hogy tényleg kihasználta, amit amúgy tényleg megtehet egy vele egykorú is akár, vagy bármi mást a barátjával kapcsolatban). Biztos nehéz, de el kell tűrni. :/ Egy 33 éveshez képest egy 17 éves tényleg éretlen, szóval lehet hogy a lányotok miatta érettebben fog viselkedni, gondolkodni (ha az a férfi is olyan és nem egy "nem dolgozom, ingyen élek, stb. " típus) , vagy pedig pont ez miatt fognak egyszer lehet különválni.
2019. márc. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/68 anonim ***** válasza:
48%
Kérdező, mi szintén 17L/33F-ként kezdtük... 21 éve. Szerencsére nálunk a szülők nem szóltak bele.
2019. márc. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/68 anonim ***** válasza:
88%

Én is kiakadtam volna.

De ha tiltod, akkor rátok fog haragudni és titkolózni fog.

Majd elmúlik. Ha gázos a pasi, akkor úgyis gyorsan vége lesz.

2019. márc. 12. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/68 anonim ***** válasza:
69%

"Azért egy 20 évest ne vegyünk már egy kalap alá a 33 évessel.."


Ja, mert a 20 éves nem dugja meg a guruló krumplit is, ha lyuk van rajta, mi?

Tapasztalatból mondom, hogy az ember 20 évesen sokkal egoistább a kapcsolatok terén.

A feháborodást megértem, csak az indok egy marhaság. Tapasztalatból mondom, hogy 20 évesen volt egy valaki, aki jelentett nekem valamit, de a szülők közénk álltak, és rajta kívül mindenkit eszköznek tekintettem.

Jöhetnek a pirosak!

2019. márc. 12. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/68 anonim ***** válasza:
17%
bezzeg ha a lány 18 lenne nem iylenek lennének a kommentek vicc.
2019. márc. 12. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!