Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 25 évesen egy közel 40 éves...

25 évesen egy közel 40 éves férfival járok, a szüleim eléggé ki vannak akadva ezen. Hogyan lehetne elfogadtatni velük?

Figyelt kérdés
Szüleimmel nagyon jó a kapcsolatom, vagyis idáig ezt hittem...

2019. márc. 15. 22:23
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
24%
25 éves felnőtt nő vagy,azt hitted h jo,hát igen addig jo amig a bábu öltöztethető irányithato stb.. De nem a szülő választ párt mert nem ő él szexel vele hanem én.,,
2019. márc. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
41%
Sehogy nem lehet, mivel józanul látják a dolgot és tudják, hogy egy 25 éves nőnek nem sok keresni valója van egy 39-40 éves pasival. Énis kilennék akadva ha a lányom egy ilyennel szúrná el az életét.
2019. márc. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
42%

Én hagynám , ha baj lesz belőle , megtanulja, ha nem , akkor boldogok a napjai..

priviben.. ha kérdeznél.

2019. márc. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
45%
neked jogod van párt választani, nekik joguk van eldönteni, hogy ezt szeressék e vagy sem. Ennyi. Amúgy szép most a kapcsolat,de 20 év múlva te még csak 45 leszel, mikor ő már 60 éves öregember, hááát én sem ugrándoznék ettől...
2019. márc. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
65%
Mivel én már elkövettem ezt a hibát és a lanyomnak konkretan nagyapja van, így reménykedem hogy ő ezt realisan látja (a rossz oldalát) és nem követi el ugyanezt a hibát.
2019. márc. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
65%
Kevesebb mint 15 év mégis miért probléma? Pl a szüleim között 12 van, mégis teljesen jól megvannak, és ők fiatalabbak voltak nálatok, mikor összejöttek. Szerintem hagyd a szüleidet "feldolgozni" ezt, egy idő után kénytelenek lesznek elfogadni a döntésedet. Esetleg mutasd be nekik, lehet, hogy ha emberileg szimpatikusnak találják, pozitívabban állnak a dologhoz.
2019. márc. 16. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
65%
Idővel megbékélnek. Főleg, ha látják, hogy boldog vagy és a barátod rendes ember:)
2019. márc. 16. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem ha van eszük, előbb-utóbb rádhagyják, mert tudják, hogy előbb-utóbb repülsz a pasi életéből... Már ha épeszű a pasi.
2019. márc. 16. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
40%
15 év nem sok, pont összeilletek korban.
2019. márc. 16. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
58%

Sehogy ha akarjåk elfogadjåk ha akarjåk nem ,ha te boldog vagy akkor kor nem szåmit ,rendes kedves szeretö tårs legyen ez fontos ,nem anyu,apu vėlemėnye,

Nekem egy fiatalos nålam 20 ėvel idősebb fėrjem van ės 3 gyerekem nekem sem akkartåk elfogadni de ha szóban båntani akkartåk ,vagy båntotåk inkåbb nem beszėltem szüleimel ,igy kėnytelenek voltak bele törödni helyzetbe ma is 17 ėv utån is együtt vagyunk.

2019. márc. 16. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!