Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 25 évesen egy közel 40 éves...

25 évesen egy közel 40 éves férfival járok, a szüleim eléggé ki vannak akadva ezen. Hogyan lehetne elfogadtatni velük?

Figyelt kérdés
Szüleimmel nagyon jó a kapcsolatom, vagyis idáig ezt hittem...

2019. márc. 15. 22:23
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
43%
Ha a pasas nem nõs és nincs családja,akkor elfogadható.A mai 40-es pasik fiatalabbnak látszanak a koruknál.
2019. márc. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
44%
Majd kiakadsz pár év múlva te is, hogy elcseszted rá a jó éveid. Ha előbb nem ő röptet egy fiatalabbért.
2019. márc. 16. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
11%

Az én barátnőm 16 évvel fiatalabb nálam. Elfogadtak a szülei, már 5 éve együtt vagyunk. Igaz már nem sokáig, mert lassan szeretnék családot alapítani, és egy korban hozzám közelebb álló kolléganőmmel optimálisabb lesz mindez.

De végülis a kiscsajjal semmi megállapodás nem volt köztünk, ő pedig felnőtt nő, a szülei ha akarnának se szólhatnának bele.


Szerintem vállald be, jó kis színfolt leszel a pasi életében, ezt én mondom!

2019. márc. 16. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
0%
Mióta jársz vele és mióta tudnak róla?
2019. márc. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
30%

Azert vannak kiakadva, mert szeretnek, és egyelőre a hátrányát látják a nagy korkülönbségnek. Az is lehet, hogy nem is ezzel van gondjuk, hanem maga az ember nem szimpatikus vagy a körülmények. Ezt nem tudhatjuk.

Ha rendes a párod, és valóban boldog vagy vele, idővel biztosan megbékélnek.

2019. márc. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
21%
Én is ilyesmi férfit akarok magamnak,25 vagyok és olyan 35-40-esek tetszenek és őket tudom elképzelni magam mellé. A 20+ évesek nagyon nem hozzámillőek. De a legtöbb friss 30-as is még nagyon gyerekes. Ezaz én véleményem.
2019. márc. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
39%
Inkább érett férfi legyen meletted mint a mai 20 30 as dugni bulizni drogozni semmi család v felelöséget nem akarók.
2019. márc. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
69%
Mert egy öregebb férfi nem lehet egy gyökér, aki kihasználja, mi #27? :D Hiába erőltetitek, okkal nem kelletek a korosztályotoknak se most, se régebben.
2019. márc. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
32%
27 vagyok,köszi járogattam a korombeli pasikkal,bulika meg drog,meg semmi felelősség,család ugyan minek,max szex.. Na az érett férfiak kicsit másképp élnek,mint az apu pénzét v a fizut elbulizo el lébecolok akik csak szexkapcsolatra üriteni haználják a nőket esküvő meg gyerek meg ördögtől valo nekik..
2019. márc. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
70%
Ja, hogy a másik ilyen oldal vagy. Kipróbáltad az összes fiatalabb férfit és így vontad le ezt a következtetést? :D Ennyi erővel az idősebb pasi miért hajtja a fiatalabb lányokat és nem normális családban él ennyi idősen?
2019. márc. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!