Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti szeretnétek tartani a...

Ti szeretnétek tartani a szüleitekkel a kapcsolatot, ha elköltöztök otthonról? Miért?

Figyelt kérdés

2019. márc. 15. 22:57
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
81%

Én pl azért költöztem el otthonról, mert bántalmaztak.


Ítélj el, de én nem tartom a kapcsolatot a szülőkkel, akik véresre vertek és lelkileg terrorizáltak.


Az elköltözés és a kapcsolat tartás nem kell, hogy összefüggést jelentsen. Ha a szülő olyan, hogy nem szívesen tartod a kapcsolatot, nem fogod tartani, akár ott vagy vele egy fedél alatt, akár nem. Ha a szülő olyan, hogy szívesen beszélek vele, akkor tartom a kapcsolatot. Miért lenne furcsa, hogy más felnőtt emberekkel (nagynéni, nagymama, anyós stb) rendszeresen beszélek telefonon és még is látogatom őket.


Ha a szülők kicsit is támogatóak lennének esetemben és nem csak rombolnának, lenne kapcsolat.

2019. márc. 16. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
53%
Én szeretném. Nem akarok majd minden nap rajtuk lógni, de heti 1-2x biztos benézek ha nem leszek messze.
2019. márc. 16. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
60%

Általában minden nap beszélünk anyuval telefonon és havonta találkozunk is van mikor többször,azért mert szeretem és nagyon erős, kitartó nőnek gondolom. Remélem leszel olyan jó anya mint Ő.

Apámmal havonta egyszer beszélünk telefonon ha EN felhivom, ha rá kéne várni évente 1x beszélnénk.

2019. márc. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
61%
persze. Csodás gyerek és fiatalkort kaptam tőlük, mindent meg tudtunk beszélni, bármiről, és tényleg bármiről is volt szó. Pl egyszer tiniként kipróbáltam a füvet, másnap elmondtam, és átbeszéltük a dolgokat.
2019. márc. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
56%
Tartanám én,ha élnének.
2019. márc. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
88%

Nem szeretném,hanem fogom is.

Miért,mert ez a normális?! Ezek szerint szerinted nem,kérdező?

2019. márc. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó akkor normális ha a kapcsolat is normális,nem hinném h normális lenne h hazajárok a pofonért... :(
2019. márc. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
igen van aki tartja van aki nem ,de eljon az a ido mikor mar nem lesznek ,es akkor gondolkodik el mindenki,azert csak jo lett volna veluk tartani a kapcsolatot,ha van gyerekem ,akkor velem is ez fog torteni,kesobb ,velem sem targyal? majd a gyerekem,ne haragudjatok de a jovot senki nem tudja,en azon a velemenyen vagyok lelkiismereti kerdes az egesz ugy dont mindenki ahogy akar,en tartanam veluk tovabb a kapcsolatot,mert azert ok hoztak a vilagra ,de elmentek,sajnos
2019. márc. 17. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

igen van aki tartja van aki nem ,de eljon az a ido mikor mar nem lesznek ,es akkor gondolkodik el mindenki,azert csak jo lett volna veluk tartani a kapcsolatot....

Biztos jo lenne tartani agressziv molesztáloval,őszinte leszek ha elmegy hát én boldog leszek,lehet lepontozni trogernek elkönyvelni..

2019. márc. 17. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%

Igen, jó a kapcsolatunk. Hetente egyszer hazajárok, anyával pedig majdnem minden nap beszélek messengeren. A húgaimmal szintén, velük is minden nap beszélek. Apával nincs rossz kapcsolatunk, de nehezen találjuk meg a közös hangot, vele nem beszélek olyan gyakran, csak amikor hazalátogatok.

25N

2019. márc. 17. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!