Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan tudnàm megértetni velük?

Hogyan tudnàm megértetni velük?

Figyelt kérdés

Áprilisban lesz két fizikai felvételi vizsgám és a szüleim elakarnak kisérni.Nem szeretném ha jönnének mert én is ideges vagyok,ők is és csak mègjobban kiidegelnénk egymást...eddig is mindig ez volt bármilyen vizsga vagy verseny volt...

Ők erőltetik magukat mert szerintük mással akarok menni,a párommal akit ők utálnak és nem fogadják el,a szàrmazása miatt...pedig én csak tényleg egyedül akarok lenni

Mit tanácsoltok?

20 éves lány vagyok


2019. márc. 16. 20:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
20 évesen azzal mész akivel akarsz,gondolom máshova se járhatsz..
2019. márc. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De járhatok,csak amióta összejöttünk a baràtommal ők meg eltiltottàk tőlem,azóta megy ez...
2019. márc. 16. 20:25
 3/6 anonim ***** válasza:
79%

20 évesen eltiltanak a párodtol,nem tudják h önnáló párválasztás van,nem apu hoz pasit a lányának, és mennek veled mindenhova azota boltba is? Akkor közöld h nagykoru vagy.

Ja ha ők pénzelnek és kényelmes ez,közbe a párod lealázod mnás kérdés.. Munka világa költözés,és van szád közlöd a tényeket. Mai fiatalok totál bevannak szaratva és a pénzzel teszik őket függővé bábuva..

2019. márc. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
59%
Sok mindent nem tudsz tenni. Ők tartanak el, így nem sok beleszólásod van bármibe is. Állj a sajád lábadra és annyi. Bár, az érdekes, hogy alapvetően idáig elfajult a kapcsolatotok. Legalábbis én 23 vagyok de elég jól elvagyunk itthon bár persze én fizetek valamennyit nekik. Amíg otthon vagy addig pedig joguk van beleszólni a párválasztásodba is.
2019. márc. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A szülő választ párt 90% ban ha nem akkor jon a terror ellehetetlenités stb kapcsolat megszakitás, csodálkozunk miért van ennyi titkos viszony 8 évig akár,meg válás az első ugrodeszka otthonrol pasitol.
2019. márc. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
76%

Miért akarnak a szüleid elkísérni? Az, hogy ne találkozz a tiltott pároddal, fontosabb annál, mint hogy milyen idegállapotban érsz a vizsgára?


Szóval azt próbáld megértetni velük, hogy közös érdeketek, hogy a vizsgára a (lehetőségekhez képest) legjobb idegállapotban érj oda. Ezt mi szolgálja? Az, hogy ők ne jöjjenek veled. Te meg egyedül mész.

Egy kicsit megsértődni is szabad, hogy ha te megígéred, hogy nem pároddal együtt mész, hanem egyedül, akkor miért nem hisznek neked! Esetleg hozzátenni, hogy az efféle veszekedésekre és gyanúsítgatásokra végképp semmi szükséged a vizsga előtti stresszben. Ha tényleg fontos nekik a felvételid, akkor ne idegesítsenek fölöslegesen!

2019. márc. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!