Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Fiúgyerek meggyőzése a költözé...

Fiúgyerek meggyőzése a költözésről? Ti hogyan győznétek meg?

Figyelt kérdés

Faluról szeretnénk városra költözni (a falusi házat nem adnánk el, nyáron jó lenne hétvégente néha kimenni oda). Nagyobbik fiunk 19 éves, idén érettségizik. Számítógépes grafikusnak tanul, 1-2 cégnek már iskola mellett is dolgozik (szórólapot csinál, meg mindenféle reklám plakátokat). Pénze ebből van némileg neki, meg szeptembertől kezd dolgozni is rendesen. Azt mondja ő nem hajlandó városra költözni, ő marad a jelenlegi házunkban, majd boldogul valahogy.

Indokai: Neki kell a kert meg a medence, utálja a várost, szereti a hangos zenét, kell neki kutya meg macska, nem hajlandó azt nélkülözni hogy tavasszal/nyáron amikor reggel felkel első dolga kávéval és cigivel kiülni a teraszra, nyáron szokott ott kint is aludni éjjel, van kint tv is gyakran néz ott sorozatot, azt mondja jobb mint bent mert kint friss levegőn van legalább.


A berendezések nagy része ott marad, csak a tv-t visszük a nappaliból. Neki van tv-je a szobájában is, azt mondja az elég neki, a nappaliba nem kell tv.


Szerintetek jó ötlet hogy egyedül maradjon itt? Azt mondja ő semmiképpen nem akar városra költözni...



2019. márc. 17. 20:54
1 2 3 4
 21/32 Karena26 ***** válasza:
100%
Szimpatikus számomra a fiad élethez való hozzáállása. Én büszke lennék rá, és hagynám a saját életét élni.
2019. márc. 18. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
100%
Maradjon de akkor a rezsit is fizesse. Épp itt az ideje hogy önállósodjon.
2019. márc. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 A kérdező kommentje:

Azt mondta is hogy a rezsit fizeti.

A digit lemondatta velünk, nekünk 3 tv-re volt elofizetve. Ő renelt Szlovákiából valami freesat-os kártyát, amihez vett 2 beltérit. Egy kártyáért havonta 10€-t fizet, és el lehet úgy osztani hogy mind a két tv-n menjen neki...

2019. márc. 18. 12:50
 24/32 anonim ***** válasza:
18%
Majd utànnatok megy ha ràjön mennyit kell ott dolgozni a hàz körül meg bent is takaritani. Vagy lelak mindent azt szemétdomb lesz az egész.
2019. márc. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 A kérdező kommentje:
Takarítástól nem félek, mindig rendet rak maga körül. Én két hetente szokom végig takarítani a házat, azt mondta ő egyedül lesz, eleg lesz havonta egyszer is... A kertben meg eddig is ő nyírta a füvet, azzal sem lesz gond szerintem
2019. márc. 18. 14:24
 26/32 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mi a probléma? Miért kéne meggyőzni?
2019. márc. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
100%

81% szerintem ezt a kérdést maga a srác írta ki...


Amúgy...nem kötekedni akarok, de a kutya-macska az hová kerülne költözés után? :O Mert említve lett, hogy neki kell kutya-macska.

2019. márc. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
81%
Amúgy nem értem, miért vannak lepontozva a kicsit negatívan hozzáállók, az én környezetemben is volt ilyen fiúgyerek, nagyon elképzelte, hogy majd ő megváltja a világot...erre kb. az lett, amit a 67% meg a 32% vázolt fel.
2019. márc. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
100%

Ő csinálja jól! Hagyjátok a saját feje után menni.

60F

2019. márc. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 babyboom567 ***** válasza:
81%
Szerintem ebben a történetben a legnagyobb probléma a kávé meg a cigi.Ez gáz, az egyedül élés nem gáz.
2019. márc. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!